Trzy znaki zodiaku z szóstym zmysłem

Jak podaje portal "Lelum", istnieją na świecie osoby, które mają niebywale rozwiniętą intuicję. Trudno je oszukać, wyprowadzić na manowce, a same potrafią świetnie i racjonalnie doradzić oraz wychwycić każdy fałsz. Karty i horoskopy mówią, że tym szóstym zmysłem szczególnie mogą cieszyć się osoby spod trzech konkretnych znaków zodiaku. O jakich znakach mowa?

Lew jest pierwszym przedstawicieliem osób o mocno rozwiniętej intuicji. To wierny przyjaciel, który jednak nie lubi owijać w bawełnę, a wszelkie zażalenia wyraża wprost. Potrafi wyczuć, komu można zaufać, a kogo należy omijać szerokim łukiem.

Znak zodiaku 2021б screen YT
Znak zodiaku 2021б screen YT
Znak zodiaku 2021б screen YT

Skorpiony również mogą pochwalić się podobnymi cechami. Ufają tylko sobie iw oka mgnieniu potrafią bezbłędnie ocenić, czy ktoś inny jest wart tego zaufania. Intuicję cenią ponad wszystko i to właśnie nią kierują się w życiu.

Na manipulację odporne będą także Ryby. To właśnie one mają szczególnie rozwiniętą empatię i potrafią idealnie zrozumieć drugiego człowieka. Dzięki temu wyczuwają niepokój i odróżniają prawdę od fałszu. Są mocno uduchowione, dlatego każdy krok w życiu warunkują od przeczuć.

Horoskop na 2021 rok, screen YT
Horoskop na 2021 rok, screen YT
Horoskop na 2021 rok, screen YT

To również może Cię zainteresować: ANDRZEJ PIASECZNY ZAWSTYDZONY NA PLANIE. NIETYPOWE ZACHOWANIA UCZESTNIKÓW "THE VOICE SENIOR" ZASKOCZYŁY WIDZÓW

Zobacz także: KAROLINA PIECHOTA WCIELIŁA SIĘ W ODTWÓRCZYNIĘ MARYLI RODOWICZ. STARSZA ARTYSTKA NIEPRZYCHYLNIE SKOMENTOWAŁA SWOJĄ NASTĘPCZYNIĘ. PADŁY MOCNE SŁOWA