Nie ulega wątpliwości, że rok 2020 już od samego początku był rokiem wyjątkowym - miejsce miały przeróżne katastrofy, konflikty, kryzysy, protesty, oraz - rzecz jasna - zupełnie zmieniająca rzeczywistość pandemia. Wiele z nas ma przeświadczenie, że wszystko co złe, związane jest właśnie z tym rokiem, a wraz z początkiem stycznia wszystkie tragedie znikną. Niestety, podejście to jest zbyt nierealne. Co naprawdę może nas czekać w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy? Na ten temat postanowili wypowiedzieć się najbardziej znani mistycy i jasnowidzowie.

Czy przyszły rok będzie wyglądał jeszcze gorzej?

Zdania, że życie ludzkości na naszej planecie dobiega już końca, był sam Stephen Hawking. Naukowiec tuż przed swoją śmiercią w 2018 roku stwierdził, iż Majowie pomylili się w swoich obliczeniach, a koniec świata nastąpi nie 21 grudnia 2012 roku, a osiem lat później. Termin ten zdążył już jednak kilka dni temu minąć, a ludzkość nadal jest cała - nie ulega jednak wątpliwości, że obecny rok może być tylko początkiem do wielkiego końca świata.

F. Kenton Beshore, założyciel i prezes World Bible Society, jest zdania, iż 2021 rok będzie dla nas wszystkich kluczowy. Ma być on preludium biblijnej apokalipsy, która rozpoczęła się już w tym roku. Potwierdzać mają to przeróżne katastrofy, anomalie oraz inne dziwne sygnały pochodzące z kosmosu. Teolog uważa, że takie wydarzenia będą przybierać na sile aż do 2028 roku, kiedy na Ziemi znów pojawi się Jezus a całą ludzkość czeka zagłada.

Inną opinię na ten temat ma Baba Wanga, "bułgarski Nostradamus", która sądzi, że w przyszłym roku ludzkość zostanie zupełnie podzielona przez wiarę.

Inne proroctwa głoszą ogromną liberalizację, jaka ma czekać ludzi, oraz nadchodzący postęp technologiczny, który doprowadzić może do... powstania cyborgów.

Czy należy ufać tym przepowiedniom?

Zobacz także: Mroczkowie spędzili święta w tropikach. Marcin i jego żona chwalą się wyjątkowymi ujęciami. Fotografie robią wrażenie

Może cię zainteresować: Mężczyzna chciał przyjąć komunię świętą podczas pasterki. Duchowny wygnał go z kościoła. Nikt nie spodziewał się takiej reakcji księdza

Pisaliśmy również o: Michał Szpak opublikował urocze zdjęcie z babcią. To nieprawdopodobne, jak są do siebie podobni