Jak zmieniła się filmowa "Matylda"

Jak podaje portal "Party", film "Matylda" o dziewczynce, która dzięki niezwykłym zdolnościom ucierała nosa wszystkim dokuczającym jej i rówieśnikom dorosłym, przyciągał przed ekrany miliony widzów na całym świecie. Wcielająca się w główną bohaterkę Mara Wilson jest już dorosłą kobietą i nie zajmuje się na co dzień aktorstwem. Co teraz robi i jak wygląda?

Youtube
Youtube

Mara Wilson po emisji "Matyldy" miała szansę na świetlaną przyszłość w świecie show-biznesu. Niedługo później zniknęła jednak z mediów, ponieważ dziewczynka borykała się z poważnymi problemami. Przede wszystkim mocno przeżyła chorobę nowotworową i śmierć matki. Po tym przykrym wydarzeniu wykryto u niej zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, ADHD oraz depresję.

Mara zrezygnowała z udziału w kolejnych kasowych produkacjach. Po kilku latach znów zaczęła brać udział w castingach do filmów, jednak jej rozpoznawalność z każdym rokiem malała coraz bardziej. Kobieta zajęła się realizowaniem swojego marzenia z dzieciństwa. Została pisarką. Wydała książkę oraz pisze artykuły dla wielu wydawnictw.

Youtube
Youtube

To również może Cię zainteresować: DANIEL MARTYNIUK SPĘDZAŁ ŚWIĘTA SAMOTNIE I WDAŁ SIĘ W KOLEJNĄ AWANTURĘ. MOCNE SŁOWA W KIERUNKU ZNANEGO YOUTUBERA

Zobacz także: MICHAŁ SZPAK OPUBLIKOWAŁ UROCZE ZDJĘCIE Z BABCIĄ. TO NIEPRAWDOPODOBNE, JAK DO SIEBIE SĄ PODOBNI