Zaskakująco przykre wieści wprost od Małgorzaty Ostrowskiej. Tegoroczne święta piosenkarce przyniosły ogromny smutek. Rodzina artystki pogrążona w żałobie na święta. Gwiazda pożegnała dwójkę wspaniałych przyjaciół...

Jak wiadomo, Małgorzata Ostrowska należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i uznanych artystów polskich. Kobieta wykonuje muzykę rockową i jest uwielbiana przez tysiące miłośników tego gatunku muzyki w Polsce. Jest związana z popularnym zespołem Lombard.

Rok 2020 dla tysięcy Polaków jest niezwykle smutnym rokiem. Pandemia groźnego koronawirusa od miesięcy zbiera swoje żniwo i raz po raz kolejne osoby odchodzą z tego świata.

W rodzinie Małgorzaty Ostrowskiej również panuje ogromny smutek i żałoba, lecz po... dwóch czworonożnych przyjacielach rodziny.

Artystka straciła dwójkę pupili

W pierwszy dzień świąt, 25 grudnia 2020 roku rodzina piosenkarki straciła swojego czworonożnego przyjaciela, kota o imieniu Buli.

Zaledwie kilka dni temu zaś pożegnali także psa, Fiszkę.

Fani gwiazdy nie kryją wyrazów współczucia, ponieważ każdy właściciel zwierzaka doskonale wie, jak bardzo można być przywiązanym i cierpieć po stracie czworonoga.

- Pani Małgosiu współczuje bardzo. Zwierzęta to członkowie rodziny. Z cieżkim sercem się z nimi rozstawać - piszą fani.