Najnowsze fotografie opublikowane przez aktorkę Barbarę Kurdej – Szatan wzbudziły ogromne zdziwienie. Fani nie kryją oburzenia. O co chodzi?

Jak wszyscy doskonale wiedzą, Barbara Kurdej – Szatan należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych przez tysiące Polaków aktorek. Jej liczne występy w serialach, a także filmach pełnometrażowych sprawiły, że kobieta zyskała naprawdę duże grono wiernych fanów, którzy bacznie śledzą jej poczynania zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Tę niespotykaną sympatię zyskała przede wszystkim dzięki swojej osobowości, ogromnym poczuciu humoru oraz dystansu do siebie i świata. Aktorka bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe i nieustannie pozostaje w kontakcie z fanami.

Ostatnio opublikowane fotki wzbudziły ogromne zdziwienie – dlaczego?

Rodzina Szatanów w kościele!

Podczas Świąt Bożego Narodzenia Barbara, jej mąż oraz córeczka Hania wystąpili w wigilijnym koncercie na antenie Polsatu. Rodzina wspólnie śpiewała kolędy i celebrowała święta.

Aktorka stanęła w ogniu krytyki i została nazwana hipokrytką, ponieważ jeszcze niedawno głośno popierała Strajki Kobiet, a teraz przedstawia siebie jako osobę silnie wierzącą w Boga. Według fanów - te poglądy są skrajnie sprzeczne.