Najnowsze informacje o jednym z najpopularniejszym duchownym w Polsce, Tadeuszu Rydzyku. Kolejne skrywane fakty z przeszłości zakonnika wychodzą na jaw. Tym razem okazało się, że duchowny pracował w żeńskim klasztorze. Ciężko w to uwierzyć!

Ojciec Tadeusz Rydzyk pochodzący z Torunia jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim biznesie i kościele, mimo że duchowny powinien być kojarzony głównie z Kościołem.

Jak twierdzą setki osób – redemptorysta mocno odbiega od typowego duchownego, gdyż jego zachowanie oraz wypowiedziane słowa często wręcz szokują.

Wiele razy pisaliśmy o zaskakująco wysokim majątku Rydzyka, a także o nieprawdopodobnej historii z dzieciństwa. Dopiero niedawno wyszło na jaw, że duchowny jest... nieślubnym dzieckiem, co kłóci się z założeniami religii katolickiej.

Teraz zaś światło dzienne ujrzała inna informacja, która też mocno zaskakuje!

Ojciec Tadeusz Rydzyk pracował w żeńskim klasztorze?

Tak, to prawda! Jak donoszą media, przeszłość duchownego potrafi zaskoczyć. Rydzyk lata temu pracował we Włoszech, a także w niemieckim klasztorze żeńskim, gdzie był kapelanem.

Co ciekawe, z relacji zakonnic wynika, że duchowny będąc w Niemczech również... handlował samochodami! Internauci są wręcz zszokowani!

Tadeusz Rydzyk/ screen YT
Tadeusz Rydzyk/ screen YT
Tadeusz Rydzyk/ screen YT