Fotografia opublikowana przez Aleksandrę Kwaśniewską zdumiewa. Internauci są wręcz oczarowani, w takim wydaniu jej jeszcze nie widzieli

Ola Kwaśniewska jest córką byłego prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Aleksandra Kwaśniewskiego, który tę funkcję sprawował w latach 1995 – 2005.

Kobieta znana jest w sieci nie tylko dlatego, że jest córką jednego z najważniejszych polityków w kraju, ale internauci pokochali ją także za niesamowite poczucie humoru oraz dystans zarówno do świata, jak i siebie samej. O ogromnym szacunku, jakim darzą ją jej fani może świadczyć chociażby liczba obserwujących na Instagramie – wartość ta przekracza 170 tysięcy!

Od kiedy Aleksandra Kwaśniewska zawarła związek małżeński raz po raz publikuje także fotki z partnerem, co również podoba się fanom kobiety.

Pomimo iż zazwyczaj fotki te mają charakter stricte humorystyczny, ostatnio pojawiło się zdjęcie w zupełnie innym klimacie...

Fani uwielbiają tę fotografię!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Aleksandra Kwaśniewska opublikowała niezwykle romantyczną fotografię, na której znajduje się ze swoim mężem. Para znajduje się w uścisku, a mąż kobiety delikatnie całuje ją w czoło.

Fani są zachwyceni i nie mogą się napatrzeć!