Jak podaje portal "O2", siostra Łucja była jedną z trójki rodzeństwa, któremu miała się ukazać Matka Boska. W trakcie widzeń, poznała tajemnice przyszłości. Jedno z objawień dotyczyło zamachu na życie papieża Jana Pawła II. Łucja wstąpiła do zakonu, w którym pozostała do swojej śmierci w 2005 roku. Wizjami, jakich doznawała, dzieliła się zakonnikiem Augustynem Fuentesem.

Jedna z trojga

Łucja wspólnie z siostrą Hiacyntą i bratem Franciszkiem, mieli być świadkami objawień fatimskich, do których doszło w 1917 roku. Autentyczność objawień została uznana przez kościół katolicki. Łucja zmarła w 2005 roku, przeżywszy 98 lat. W trakcie swojego długiego życia doznawała wielu wizji, którymi dzieliła się z zakonnikiem Augustynem Fuentesem.

Łucja, Franciszek i Hiacynta/ YouTube @Suwerenny
Łucja, Franciszek i Hiacynta/ YouTube @Suwerenny
Łucja, Franciszek i Hiacynta/ YouTube @Suwerenny PL

W jednej z nich zobaczyła wybuch wojny, która będzie wiązała się bezpośrednio z użyciem broni atomowej. Wśród państw, które mają ucierpieć w wyniku wojny lub klęsk żywiołowych, mają być Niemcy, które zostaną zalane wodą. Podobnie mają wyglądać losy Danii i Holandii. Spłonąć ma Paryż.

Z przepowiedni Łucji wynika, że Amerykanie nie będą chcieli się zaangażować w wojnę, ale "widząc, co robią Chińczycy, będą życzyć Rosji zwycię­stwa". Na znacznie lepszy scenariusz mogą liczyć Polacy. Z przepwiedni zakkonicy wynika, że Polska będzie tym krajem, któremu uda się przetrwać kataklizm. To jednak nie wszystko, to właśnie Polska będzie odpowiedzialna za to, jak będzie wyglądać po tym wszystkim Europa.

Łucja dos Santos/ YouTube @Sekretariat Fatimski - Pierwsze Soboty Miesiąca 1,76 tys. subskrypcji
Łucja dos Santos/ YouTube @Sekretariat Fatimski - Pierwsze Soboty Miesiąca 1,76 tys. subskrypcji
Łucja dos Santos/ YouTube @ Sekretariat Fatimski - Pierwsze Soboty Miesiąca

To właśnie nasz kraj ma zbudować "nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata". Siostra Łucja stwierdziła, że Polska nikogo nie odrzuci, ani nie potępi, ale wszystkich "przygarnie".

Co sądzicie o przepowiedniach siostry Łucji?

To też może cię zainteresować: W polskim lesie wykryto tajemnicze znalezisko. Leśnicy zachodzą w głowę. Czym są „lodowe włosy”? Fotografie zelektryzowały media

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Święta Bożego Narodzenia w cieniu epidemii koronawirusa. Czy udzielona zostanie dyspensa od uczestnictwa w mszy świętej w tym czasie

O tym się mówi: Jak wypatrzyć pierwszą gwiazdkę na niebie we Wigilię? W tym roku można się pomylić