Najnowsze, zaskakujące informacje o Larze Gessler. Córka znanej restauratorki zdradza różne fakty na swój temat. Wiadomo, jakie ma wykształcenie i kim jest z zawodu. Internauci są mocno zaskoczeni!

Lara Gessler jest córką jednej z najbardziej charakterystycznych i popularnych osobistości polskiego show – biznesu, Magdy Gessler.

Mama Lary zasłynęła nie tylko dzięki licznym, wysoko cenionym restauracjom w Polsce i na świecie, ale przede wszystkim przez prowadzony przez siebie program “Kuchenne rewolucje”, w którym jest bezpośrednia i nie oszczędza słów. Właśnie za taką otwartość została pokochana przez tysiące Polaków.

Lara Gessler, mimo że nie jest tak “charakterną” postacią, jak jej mama w ostatnich miesiącach mocno zyskała na popularności. Wszystko to za sprawą zawarcia związku małżeńskiego oraz wydania na świat córeczki, Neny, którą teraz zachwycają się fani.

Nieustannie prowadzi komunikację z fanami!

W związku z tym, że osoba Lary Gessler stała się bardzo rozpoznawalna w sieci, a na jej Instagramie znajduje się aż 200 tysięcy obserwujących, kobieta prowadzi ze swoimi obserwatorami dyskusję.

Ostatnio, wykorzystując jedną z funkcji portalu, jaką jest możliwość zadawania pytań przez fanów została zapytana o posiadane wykształcenie. Odpowiedź Lary zaskoczyła wiele osób!

Okazuje się, że córka Magdy Gessler z zawodu jest... socjologiem, a zawód ten zdobyła na Collegium Civitas! Ponadto, uczyła się także na French Culinary Institute w Nowym Jorku.