Ożeniłem się z dziewczyną z pobliskiej wioski, bardzo kocham swoją żonę. Przeprowadziła się do mnie, nasz maluch ma już trzy lata, ona poszła do pracy w szkole, ja pracuję w lokalnej gospodarce.

Moi rodzice przez całe życie mieszkali razem, bardzo blisko siebie. Jestem z nich dumny i chcę, żeby tak samo było w mojej rodzinie. Mój brat i ja nigdy nie słyszeliśmy, żeby się kłócili, podnosząc głos. Nie zdradzili się, żyją z szacunkiem, zaufaniem. Pracują przez całe życie.

Mój młodszy brat nadal mieszka z rodzicami, bo dzieli nas dziewięć lat, a ja mieszkam z rodziną w domu, który odziedziczyłem po prababci. Moi rodzice pomogli w naprawie, krótko mówiąc, wszystko jest w porządku.

Abby nie jest teściową!

Rozwiodła się dawno temu, kiedy poznałem się z żoną. Potem znalazła kogoś, a potem się z nim rozstała.

Na naszym ślubie poprosiłem żonę, żeby nie przyprowadzała swojego następnego chłopaka. I dobrze zrobiłem, bo uciekła od niego kilka miesięcy później.

Przez chwilę była sama, a półtora roku temu poznała mężczyznę. Przeprowadziła się do jego mieszkania w centrum dzielnicy. I oto mamy: spodziewają się dziecka!

Teściowa chodzi z brzuchem, szkoda! Wujek lub ciocia będą mniejsi od siostrzeńca! Znalazła młodego mężczyznę i teraz przyjeżdża do naszej wioski, wstydzę się przed innymi. W ogóle nie komunikowałbym się z nią, ale żona ją chroni, mówi, że jej mama jest wreszcie szczęśliwa, odnalazła swoje szczęście. Ma tylko 48 lat, czemu nie?

Tylko 48! Czas opiekować się wnukami, a nie chodzić z brzuchem! A jak on ją później opuści? Martwi się tym na przykład moja mama. Cóż, na czyją głowę spadnie teściowa z dzieckiem? Zgadza się, naszym zadaniem będzie jej pomóc, ale co się z nią stanie?

Krótko mówiąc, nasza teściowa nie myśli głową, w ogóle nie myśli… Jaki daje przykład dla naszego syna?

Nie chcę kłócić się z żoną, dlatego czasem toleruję jej odwiedziny, ale nie pochwalam jej zachowania.

O tym się mówi w Polsce: CZY NAJSTARSI POLACY MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ NOWEGO PROGRAMU WSPARCIA? TO JUŻ POTWIERDZONE! BĘDZIE ZUPEŁNIE NOWA POMOC DLA SENIORÓW. MOWA O 40 MLN ZŁOTYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA DIANA ZŁAMAŁA KRÓLEWSKIE TRADYCJE ŚWIĄTECZNE PODCZAS PIERWSZYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CO SIĘ STAŁO

Z życia gwiazd: KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM ZDECYDOWALI SIĘ NA WYJĄTKOWY GEST Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA. TO ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA DLA DROGICH PARZE OSÓB