Sugerujemy, nie być smutnym, a pomyśleć. Jeśli opuściło cię szczęście - najprawdopodobniej problem tkwi w Tobie. Istnieją prawa, z którymi nie ma sensu się spierać, działają one z każdym w każdej sytuacji.

Jeśli o nich zapomnisz i zrobisz coś, co jest sprzeczne z wiecznymi prawdami, możesz stracić wszystko, co masz. Te wskazówki pomogą Ci zapamiętać najważniejsze rzeczy i zainspirują Cię do bycia radosną i szczęśliwą osobą! Wszystko inne na pewno zostanie dodane.

Zasada pierwsza

Bóg nie stworzył człowieka jedynie do cierpienia. Cierpienie ubogaca i uczy o nas samych, jednak to nie jest jedyne zajęcie. Mniej narzekaj na życie, zawsze pamiętaj, że są ludzie, którzy żyją znacznie gorzej niż Ty.

Zasada druga

Bóg daje człowiekowi talenty, siłę i zdolności. Dar Boży należy wykorzystać, aby ulepszyć otaczający nas świat, a także pomóc tym, którzy naprawdę potrzebują Twojej pomocy. Popraw siebie, wykorzystaj swoje talenty, pomóż ludziom wokół. Pomagając światu, pomagasz sobie.

Zasada trzecia

Staraj się wypełnić miłością swoje życie i życie swoich bliskich - to przyciągnie sprzyjające okoliczności, dobrobyt finansowy. I odwrotnie, agresja przejawia się w ciągłym pogarszaniu się jakości życia.

Zasada czwarta

W życiu nie ma absolutnie nic przypadkowego - naszymi myślami, słowami, czynami kształtujemy naszą obecną rzeczywistość i naszą przyszłość. Zatem to, czy będziesz się cieszyć, czy odwrotnie, zależy wyłącznie od Ciebie. Na resztę nie masz wpływu.

Zasada piąta

Piąta zasada jest bezpośrednio związana z czwartą: myśli kształtują wydarzenia. Naucz się myśleć pozytywnie, a stworzysz rzeczywistość, która cię uszczęśliwi. I odwrotnie, drażliwość, złość, zazdrość, duma przyciągają pewne niepowodzenia i pecha.

Zasada szósta

Niezależnie od okoliczności, które Cię otaczają, zawsze zachowuj spokój i pozytywny nastrój. Jeśli uważasz, że wszystko będzie dobrze, niech tak będzie. Wiara jest wielką siłą napędową. I przez wiarę będzie wam dane!

Zasada siódma

Masz odpowiedzi na wszystkie pytania, które Cię interesują, a przede wszystkim - w porę usłyszeć głos sprawiedliwości i dobroci w swoim sercu.

Zasada ósma

Z pomocą Boga każdy może zostać zbawiony. Bóg jest w każdym z nas. Znajdź Go w sobie, a następnie zamanifestuj Go przez siebie w swoim otoczeniu.

Zasada dziewiąta

Bez względu na to, jak poważne są występki, Bóg nadal kocha każdego z nas. Biblia mówi: „Szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a będzie wam otworzone”. Ale pamiętajсie: Bóg zawsze daje ci to, czego potrzebujesz teraz.

Zasada dziesiąta

Jeśli nie kochasz siebie, nie pokochają też osoby wokół ciebie. „Im więcej mierzysz, tym bardziej będziesz mierzony”. Tak jak Ty traktujesz innych, tak będą traktować Cię inni.

Zasada jedenasta

Przyczyną kłopotów człowieka nie są inni ludzie, ale on sam. Niszczycielskie informacje zatruwają nasze życie i uniemożliwiają nam osiągnięcie szczęścia.

Zasada dwunasta

Absolutnie wszystko jest już w człowieku: władza, sława, honor i pieniądze. Zadaniem jest uwolnienie wszystkich korzyści w otaczającej Cię rzeczywistości. A jest to możliwe dzięki ścisłemu przestrzeganiu przykazań Bożych.

Zasada trzynasta

Nie dziel ludzi wokół siebie na „złych” i „dobrych”. „Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni”.

Zasada czternasta

„Poznaj siebie” - ta filozoficzna zasada jest całkiem możliwa do zastosowania w otaczającej rzeczywistości. Tylko bez introspekcji! Samowiedza to proces odkrywania w sobie zdolności i talentów oraz ich praktycznego zastosowania w świecie zewnętrznym.

Zasada piętnasta

Dla Boga nie ma takich pojęć jak „wina”, „kara” i tym podobne. Ważne jest, aby zapytać nie: „Za co?”, ale „Dlaczego?”. Pan daje każdemu prawo do popełnienia błędu i oczywiście do jego poprawienia, aby przejść przez lekcję, przez którą musimy przejść. A wszystkie trudności są podawane siłą. Najlepszym sposobem na poprawienie błędów jest okazywanie miłości sobie i ludziom wokół ciebie. Bóg robi wszystko, aby cię uszczęśliwić…

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAKIM WYKSZTAŁCENIEM MOŻE POCHWALIĆ SIĘ KATARZYNA DOWBOR? WIĘKSZOŚĆ JEST W BŁĘDZIE. ZNANA PREZENTERKA NIE JEST Z ZAWODU DZIENNIKARKĄ, A KIMŚ INNYM

O tym się mówi w Polsce: KOLEJNA WIELKA TAJEMNICA LECHA WAŁĘSY I JEGO RODZINY WYSZŁA NA JAW. WYGADAŁ SIĘ PRZYJACIEL BLISKICH BYŁEGO PREZYDENTA! CHODZI O DZIECI WAŁĘSÓW

O tym się mówi na świecie: 13 GRUDNIA BIEŻĄCEGO ROKU PRZEBUDZIŁA SIĘ ETNA. CZY TO ZNAK, BY JEDNAK ZACZĄĆ SIĘ SZYKOWAĆ NA NADEJŚCIE TRZECH DNI CIEMNOŚCI

Z życia gwiazd: ANIA I ROBERT LEWANDOWSCY NIE ZDECYDOWALI SIĘ NA CHRZEST MAŁEJ LAURY. WYSZŁO NA JAW, DLACZEGO ODWLEKAJĄ SAKRAMENT. POWÓD TO NIE TYLKO PANDEMIA