Łukasz Płoszajski znany głwnie z emitowanego od lat w telewizji Polsat serialu "Pierwsza miłość" mierzy się z prawdziwą tragedią. Aktor aktualnie znajduje się w ogromnej rozpaczy. Ojciec Płoszajskiego zmarł. Te święta będą naprawdę smutne. Ogromna strata.

Łukasz Płoszajski stracił tatę. To nie będą radosne święta

Aktor znany z serialu emitowanego w telewizji Polsat przeżywa bardzo trudne chwile. Płoszajewski musiał pogodzić się ze stratą bliskiej mu oosby. 3 grudnia odszedl jego ojciec . Aktor nie moze pogodzic sie ze stratą. Swieta beda dla niego niezmiernie smutne.

Ojciec dla aktora byl prawdziwym autorytetem. Mógl liczyc na dobre slowo i pomoc zawsze wtedy, kiedy tylko o nią poprosił. Jak napisal na swoim instagramie aktor, jego ojciec przegrał walkę z cieżką i dlugą chorobą. Poszajski przyznał, że juz od pewnego zcasu liczyl sie z tym, ze jego tata moze odejsc. Mezczyzna od dwoch miesiecy nie mogl samodzielnie oddychac. Byl podlaczony do respiratora.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NOWE WIEŚCI DLA SENIORÓW W POLSCE. WIADOMO JUŻ, ILE FAKTYCZNIE BĘDZIE WYNOSIĆ WALORYZACJA RENT I EMERYTUR W 2021 ROKU! JEST POTWIERDZENIE WICEMINISTRA

O tym się mówi na świecie: CZY W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ ZNÓW SZYKUJE SIĘ SKANDAL? BYŁA PARTNERKA JEDNEGO Z SYNÓW KRÓLOWEJ ELŻBIETY II OPOWIEDZIAŁA O ICH ZWIĄZKU