Jak podaje portal "Plejada", Katarzyna Łaniewska pracowała przed śmiercią na planie czwartej już odsłony filmu "Kogel Mogel". To właśnie tam nagrano materiał z jej udziałem. To właśnie na Instagramie filmu znalazł się filmik z udziałem Katarzyny Łaniewskiej.

Odeszła lubiana przez widzów aktorka

Katarzyna Łaniewska zmarła 7 grudnia 2020 roku w wieku 87 lat. Informację o jej odejściu potwierdził Związek Artystów Scen Polskich. Aktorkę można było od wielu lat podziwiać zarówno w produkcjach filmowych, jak i w serialach. Łaniewska podbiła serca szerokiej widowni rolą babci Józi w uwielbianym przez widzów serialu "Plebania".

Katarzyna Łaniewska przed kamerą pracowała od 1953 roku. Zaledwie kilka miesięcy temu pracowała na planie czwartej części kultowego filmu "Kogel Mogel". W ramach kampanii promocyjnej filmu zatutułowanego "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4", który na ekrany kin ma planowo trafić 6 stycznia 2021 roku, Katarzyna Łaniewska nagrała krótki filmik.

Przypomnijmy, Katarzynę Łaniewską mogliśmy oglądać w każdej nakręconej do tej pory części "Kogla Mogla". Na Instagramie produkcji zamieszczono na początku sierpnia tego roku nagranie z udziałem Katarzyny Łaniewskiej. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Śmierć aktorki poruszyła jej wpółpracowników, którzy w barzo ciepłych słowach opisywali Katarzynę Łaniewską. Jej fimowy wnuk, Nikodem Rozbicki wspominał ją, jako osobę o wielkim sercu i podkreślił, że cieszy się z tego, że mógł z nią pracować. Ilona Łepkowska przyznała, że nie wyobrażała sobie, że w "Koglu Moglu" mogłoby zabraknąć Katarzyny Łaniewskiej.

Wami też wstrząsnęła śmierć Katarzyny Łaniewskiej?

To też może cię zainteresować: Dantejskie sceny między parą seniorów a policjantami w galerii handlowej w Polsce. Poszło o maseczki ochronne! Emeryci mogą nawet trafić do więzienia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odeszła gwiazda "Plebanii" oraz "Kogel-Mogel". Katarzyna Łaniewska miała 87 lat

O tym się mówi: Czy rzeczywiście jest szansa, że uczniowie już w styczniu wrócą do szkół? Wirusolog zabiera głos