Wspaniały widok! Rodzinna sielanka Joanny Krupy i jej rodziny w Miami trwa w najlepsze! Internauci są pod wrażeniem, jakie widoki para może podziwiać z podwórka. Koniecznie zobacz opublikowane przez męża modelki zdjęcie.

Jak wiadomo, Joanna Krupa jest jedną z najlepszych modelek i najpopularniejszych osobistości show – biznesu nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

Kobieta zdobyła ogromną popularność w Polsce dzięki temu, że od początku istnienia „Top model” jest jego prowadzącą i jurorką. Ponadto, od lat zaangażowana jest także w działalność charytatywną na rzecz praw zwierząt, co także wpłynęło na ogromną sympatię względem jej osoby.

Wspaniała rodzina!

Modelka od dwóch lat trwa w związku małżeńskim z amerykańskim biznesmenem Douglasem Nunesem, z którym doczekali się córeczki, Ashy. Dziecko przyszło na świat rok temu.

Od samego początku związku z Douglasem internauci wręcz nie mogą napatrzeć się, jak zgrany duet tworzą. Sama Joanna podkreślała, że kiedy spotkała mężczyznę, od razu wiedziała, że to “ten jedyny”.

Zarówno modelka, jak i Douglas są aktywni w mediach społecznościowych i chętnie pokazują chwile ze swojego życia prywatnego. Ostatnio mąż gwiazdy opublikował zachwycające zdjęcie - Joannę trzymającą ich dziecko na tle wspaniałego widoku w Miami podczas wschodu słońca.

Widać, że mają fenomenalny widok z podwórka na wodę, a w oddali znajduje się miasto.

fot. jastrzabpost.pl