Jak wszyscy wiedzą, najbardziej wyczekiwany czas w roku zbliża się wielkimi krokami! Święta Bożego Narodzenia już za niecały miesiąc, a z racji, że w tym roku będą to dni spędzone we własnych czterech ścianach, miłośnicy tego magicznego czasu już zaczęli ozdabiać swoje mieszkania oraz podwórka, aby jak najprędzej poczuć magię świąt.

Jak niedawno pisaliśmy, wiceminister zdrowia Waldemar Kraska wypowiedział się na temat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra twierdząc, że z całą pewnością tegoroczne świętowanie na pewno nie będzie miało charakteru imprezowego.

W najbliższe święta ma obowiązywać zasada: domownicy + maksymalnie 5 gości. Według tych słów więc będą to święta w nielicznym gronie.

Głównym powodem, dla którego wprowadza się znaczne ograniczenia w liczbie możliwych gości podczas świąt jest obawa o osoby starsze, bo jak wiadomo, to seniorzy są najbardziej narażeni na ciężki przebieg COVID-19. Ponadto, naukowcy niestety zapowiadają trzecią falę pandemii, która ma nadejść już w styczniu.

Gwiazdy już ubierają choinki!

Wszystkie panujące obostrzenia nie powstrzymały jednak miłośników świąt do przystrojenia własnych mieszkań na miesiąc przed tym czasem - wśród nich znajduje się sporo osobistości show- biznesu, jak aktorka Kasia Zielińska.

Kobieta na swoim Instagramie pochwaliła się fenomenalnymi ozdobami. Trzeba przyznać, że aktorka przeszła samą siebie! Ozdoby znajdują się zarówno przed jej domem, jak i w środku - jest mnóstwo małych choinek, gwiazdy betlejemskie, kalendarz adwentowy oraz suszone pomarańcze. Wow!

fot. Instagram: katarzynazielinska