Najnowsze, zaskakujące informacje wprost z rodziny Martyniuków – wiadomo, w jakim wieku jest Danuta Martyniuk, żona największej w Polsce gwiazdy disco polo. Fani byli pewni, że jest zdecydowanie młodsza! W którym roku zatem przyszła na świat?

W mediach ogólnokrajowych raz po raz pojawiają się nowe informacje o konflikcie w rodzinie Martyniuków, który dotyczył Daniela Martyniuka oraz jego rodziców z rodziną byłej żony, Eweliny.

Prawdziwa burza rozpętała się po rozprawie sądowej, kiedy to rodzina Martyniuków nie zgodziła się z wyrokiem sądu i postanowiła walczyć o dziecko Daniela.

Medialny rozgłos zyskała także Danuta Martyniuk, która także bardzo angażowała się w pomoc synowi – zamieszczane przez nią wpisy w mediach społecznościowych nierzadko wywoływały prawdziwe poruszenie!

Mimo że sam gwiazdor disco polo, Zenon Martyniuk nie należał w tym konflikcie do osób wzniecających ogień, to mimo wszystko nadal pozostaje bacznie obserwowany przez media.

Pisaliśmy niedawno, że Zenon wydał najnowszy singiel, który spodobał się naprawdę wielu osobom. To, zdaje się nieco odciągnęło internautów od konfliktu.

Ostatnio również na jaw wyszły całkiem nowe informacje dotyczące wieku Martyniuków - ile zatem mają lat?

Danuta Martyniuk jest starsza od męża

Choć wiele osób myślało, że jest na odwrót, Danuta Martyniuk jest o dwa lata starsza niż jej mąż. Kobieta ma 53 lata, Zenon zaś 51.