Publikowane przez Agnieszkę Włodarczyk fotografie dosłownie zapierają dech w piersiach! Aktorka wraz z ukochanym przebywa w naprawdę magicznym miejscu, są w pełni szczęścia. Każdy chciałby tam być! Co to za miejsce?

Agnieszka Włodarczyk jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek, piosenkarek oraz prezenterek telewizyjnych. Jej niesamowite umiejętności aktorskie widzowie mogą podziwiać zarówno na ekranach telewizorów, jak i na deskach teatru.

Kobieta zagrała w wielu znanych produkcjach, jak “Ja wam pokażę!”, “Pierwsza Miłość” czy “Na dobre i na złe”.

Od pewnego czasu Agnieszka Włodarczyk jest w związku z osiem lat młodszym mistrzem świata w triathlonie, Robertem Karasiem.

Publikowane przez artystkę fotografie od niedawna wzbudzają ogromny podziw i zazdrość - para wyjechała na drugi koniec świata na urlop. Co to za bajeczne miejsce?

Agnieszka Włodarczyk odpoczywa w... Indonezji!

Aktorka wraz z ukochanym kilka dni temu postanowiła wyjechać na egzotyczne wakacje do Gili Air, czyli wyspy znajdującej się w Indonezji. Jak sama podkreśla, była to bardzo spontaniczna decyzja, która wymagała trochę wysiłku, ponieważ przy obecnej sytuacji na świecie nie jest tak łatwo zaplanować daleką podróż.

- Nie miałam pewności czy to wszystko uda się poskładać do kupy. Planowanie podróży na drugi koniec świata w tych czasach zakrawa o szaleństwo, ale dzięki Bogu wszystko się powiodło. Wyspa obecnie jest praktycznie pusta, nikt nie nosi masek, turystów brak, atrakcji innych niż natura nie ma, więc nie mogło być lepiej. Dopóki sytuacja w mojej branży się nie zmieni, nie ruszą teatry i koncerty nie mamy zamiaru wracać. - relacjonuje aktorka.