Natalia Siwiec jest polską modelką, swoich sił także próbowała w aktorstwie – kobieta największą popularność i rozpoznawalność osiągnęła po występie na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej w roku 2012.

Natalia Siwiec zrobiła wielką karierę w show biznesie

Kariera artystyczna Natalii Siwiec sięga także aktorstwa, bowiem kobieta wystąpiła w kilku produkcjach kinowych, takich jak między innymi „Wkręceni” czy „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Natalia Siwiec występowała także niejednokrotnie w różnych teledyskach.

Trzeba przyznać, że Natalia Siwiec ma życie jak z bajki. Ma wspaniałą córeczkę i kochającego męża, spełnia się zawodowo, a do tego często podróżuje. Nawet swoje 37 urodziny spędziła na Ibizie.

Natalia Siwiec. Źródło: instgram.com
Natalia Siwiec. Źródło: instgram.com
Natalia Siwiec. Źródło: instgram.com

W ostatnim czasie ponownie wybrała się w egzotyczne miejsce – tym razem do Tulum w Meksyku. Okazuje się jednak, że wakacje marzeń zamieniły się w koszmar. Dlaczego?

Celebrytka od kilku dni jest zła i przygnębiona

Nie tylko zła pogoda i wysoki ciśnienie były powodem złego samopoczucie Natalii Siwiec. Celebrytka skarży się od kilku dni na nieznośny ból ręki. Niestety nic nie pomaga w złagodzeniu go.

Natalia Siwiec / YouTube:  Magazyn Gala
Natalia Siwiec / YouTube: Magazyn Gala

Ponadto Natalia Siwiec narzeka również na pokój, w którym się znalazła. Brak okien jest tylko jednym z minusów apartamentu Siwiec. Myślicie, że przesadza, czy faktycznie ma powody do smutku i złości?

Natalia Siwiec. Źródło: instgram.com
Natalia Siwiec. Źródło: instgram.com
Natalia Siwiec. Źródło: instgram.com

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO