Zaskakujące wieści o aktorce Annie Czartoryskiej – kobieta ostatnio pochwaliła się swoim mieszkaniem. Internauci są wręcz zachwyceni tymi wnętrzami i nie mogą się napatrzeć! Jak urządziła się aktorka wraz z rodziną?

Jak wiadomo, Anna Czartoryska nie należy do grona najbardziej rozchwytywanych i popularnych aktorów polskiej sceny kinowej czy teatralnej. Mimo to posiada liczne grono fanów i sympatyków, którzy bacznie śledzą w mediach społecznościowych jej poczynania i życie prywatne – na Instagramie ma niemalże pięćdziesiąt tysięcy obserwujących!

Kobieta swoją karierę rozpoczęła w roku 2008 i do tej pory zagrała w kilku przedstawieniach teatralnych, a także kilkunastu filmach oraz serialach, jak “Ojciec Mateusz”, “Szpilki na Giewoncie” czy “Cisza nad rozlewiskiem”.

Prywatnie kobieta od roku 2013 związana jest z Michałem Niemczyckim, z którym doczekali się trójki potomstwa: Ksawerego, Janinę oraz Antoniego.

Anna Czartoryska pokazała mieszkanie!

Mimo że kobieta nie grywa zbyt często w filmach, a jej role zazwyczaj nie są pierwszoplanowe, zainteresowanie mediów jej osobą od lat nie gaśnie. Dlaczego? Zdecydowanie największym powodem jest fakt, że kobieta wyszła za biznesmena, który jest dziedzicem fortuny szacowanej na wartość blisko 1,7 miliarda złotych!

Z tego względu fani snują domysły, jak mieszka para. Jak nietrudno się domyślić, mieszkanie rodziny jest gustowne i niesamowicie stylowe. Fani są zachwyceni tymi wnętrzami!

fot. plotek.pl