Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski byli małżeństwem w latach 2002-2006. Para wzięła ślub cywilny 11 lutego 2002 roku, a następnie przypieczętowała swój związek ślubem kościelnym, który odbył się 10 grudnia 2003 roku w Kirunie.

Ich relacja nie przetrwała próby czasu – rozwiedli się zaledwie kilka lat później, w 2006 roku. Owocem ich związku są Xavier Michał, ur. w 2002 roku, oraz Fabienna Marta, ur. w 2003 roku.

Xavier Wiśniewski wrzucił do sieci swój pierwszy utwór!

Marta, Michał i Xavier Wiśniewscy. Źródło: viva.pl
Marta, Michał i Xavier Wiśniewscy. Źródło: viva.pl

Xavier Wiśniewski w czerwcu tego roku skończył 18 lat. Choć nie stroni od mediów, nie jest tak rozpoznawalny, jak jego rodzice. Obecnie Xavier współpracuje ze swoim tatą, Michałem Wiśniewskim. Od jakiegoś czasu jest tour managerem gwiazdora, a to bardzo odpowiedzialne stanowisko sprawia mu dużo radości i przede wszystkim pozwala na częstsze widywanie się z zajętym obowiązkami gwiazdorem. Ponadto Xavier podobnie jak jego mama Mandaryna jest tancerzem. Okazuje się, że to nie jedyna jego pasja. Jak widać młody Wiśniewski odziedziczył talenty po obojgu rodzicach. Właśnie w sieci pojawił się pierwszy utwór Xaviera. Można go zobaczyć na jego kanale w serwisie YouTube. Wspaniałą nowiną ze światem dzielą się jego rodzice, którzy poinformowali o sukcesie syna na Instagramie.

Zobaczcie ten utwór.