Marcin Prokop, znany prezenter telewizyjny, ulubieniec Polaków, zawodowo tworzy niepowtarzalny duet z Dorotą Wellman, ostatnio pod jego wrażeniem był sam Brad Pitt. O życiu zawodowym prowadzącego DDTVN wiemy sporo, natomiast o jego życiu osobistym mamy niewiele inforamcji. Nie jest to dziełem przypadku – Marcin Prokop, mimo, że jest jedną z najbardziej rozpoznawanych osób w Polsce, niechętnie ujawnia szczegóły ze swojego życia prywatnego. Bardzo chroni prywatność swojej rodziny, co przejawia się choćby nieudzielaniem wspólnych wywiadów z żoną czy poprzez niepublikowanie zdjęć z życia rodzinnego. Popularny prezenter równie skutecznie chroni prywatność swoją, małżonki jak i córki.

Źródło: screen plotek.pl
Para jeszcze przed ślubem w 2011r.; Źródło: screen plotek.pl

Jedną z nielicznych rzeczy, które wiemy o życiu osobistym popularnego prezenterze, jest fakt, że jego żoną jest Maria Prażuch-Prokop. Kobieta studiowała w USA, jednak miłość do Marcina przywiodła ją z powrotem do Polski. Są razem już siedemnaście lat, małżeństwem natomiast zostali w 2011 roku. Para pobrała się w Portugalii. W tym szczególnym dniu towarzyszyli im tylko najbliźsi, a cała sprawa utrzymywana była w wielkiej tajemnicy przed mediami. Do tej pory niełatwo jest znaleźć ich zdjęcia ślubne w sieci. Wspólne zdjęcia Państwa Prokop w ogole nie są rzeczą powszechną. Żona bardzo sporadycznie towarzyszy Marcinowi Prokopowi podczas ważnych wydarzeń medialnych. Para wychowuje wspólnie 14-letnią córkę Zosię.

Mimo, że Maria Pażuch-Prokop nie błyszczy na ściankach i nie widać jej zbyt często u boku znanego męża, to jednak jest znana coraz szerszemu gronu. To za sprawą jej własnych pasji i osiągnięć, które prezentuje na swoim profilu na Instagramie. Kobieta jest instruktorką jogi, prowadzi także zajęcia oddechowe oraz medytacyjne. W mediach społecznościowych pokazuje zdjęcia głównie związane z pasjami- na próżno szukać tam przecieków z życia rodzinnego. Pani Maria dzieli się na Instagraimie poradami i instrukcjami związanymi z jogą z blisko 17 tysiącami obserwujących ją osób- informuje portal SE.

Źródło: screen Youtube Jane TV
Państwo Prokop; Źródło: screen Youtube Jane TV

Choć para skrzętnie skrywa przed oczami fanów domowe pielesze i niechętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego, to jednak są okazje, by zobaczyć ich razem. To niecodzienny i ciekawy widok, nie tylko dlatego, że jest dla naszych oczu tak rzadki. Niezwykła jest także różnica wzrostu pomiędzy małżonkami. Marcin Prokop jest bardzo wysokim mężczyzną, mierzącym aż 206cm. Pani Maria natomiast kontrastuje filigranową sylwetką (a przy tym jakże zgrabną) i niskim wzrostem. Kobieta ma 160cm wzrostu.

To może Cię zainteresować: Czy jest szansa na waloryzację 500 plus? Wiceminister ujawnia plany rządu. Co powiedział

Warto wiedzieć: Daniel Olbrychski wpadł w poważny nałóg przez Marylę Rodowicz? Zaskakujące wyznanie aktora

Bądź na bieżąco z "Życiem": Rafał Trzaskowski nie wytrzymał. Solidarny ze Strajkiem Kobiet polityk postawił sprawę jasno. Był oburzony jak nigdy. Co powiedział