Mężczyzna nie spodziewał się, że natrafi na takie znalezisko. Pewien paleontozog przechadzał się brzegiem oceanu na jednej z plaż w Nowej Zelandii. Nagle na swojej drodze znalazł dość specyficzny kamień. Nie wiedział jednak, co kryje się w jego środku! Natychmiast opublikował swoje odkrycie w Internecie!

Niesamowity kamień!

Jak informuje portal Pikio, Morne to poszukiwacz skamielin, który bardzo mocno angażuje się w swoje hobby. Mężczyzna zajmuje się zbieraniem dość niespotykanych kamieni, a wszystkie swoje znaleziska pokazuje fanom, poprzez swój kanał na platformie YouTube.

Jakiś czas temu, bowiem 6 kwietnia mężczyzna udostępnił film, na którym przedstawił jedno ze swoich najbardziej nietypowych znalezisk, była to bowiem skamielina kraba. Do dziś film z nietypową skamieliną obejrzało ponad 585 tysięcy widzów.

YouTube: Mamlambo

Widzowie są pod wrażeniem!

- Znalazłem skamieniałego kraba na plaży w Nowej Zelandii, a następnie użyłem skryby do usunięcia skały, aby pokazać to niesamowite znalezisko – wyjaśnił mężczyzna.

Jak się okazuje, Morne poświęcił ponad 10 godzin, aby wydobyć skamielinę kraba z wnętrza kamienia. Z pozoru kamień wyglądał na tyle zwyczajnie, że pewnie osoby, które nie interesują się tematem nie zwróciłyby na niego uwagi.

Jednak widok, kiedy spod kolejnych kawałków kamienia wyłania się skamielina kraba robi ogromne wrażenie! Co więcej, sam mężczyzna zaznaczył, że prawdopodobnie znaleziona przez niego skamielina ma około 12 milionów lat! To niesamowite jakie tajemnice skrywa przed nami nasza planeta!

Jak informował portal "Życie": NOWY SPOSÓB NALICZANIA OPŁAT ZA WYWÓZ ŚMIECI WYWOŁAŁ OGROMNE OBURZENIE. TRWA DYSKUSJA W TEJ SPRAWIE, WŁADZE MIASTA PROPONUJĄ NIECO INNE ROZWIĄZANIE

Przypomnij sobie: WARSZAWA: MIESZKAŃCY DOKONALI JUŻ WYBORU. W PROJEKCIE BUDŻETU OBYWATELSKIEGO WYBRANO ŁĄCZNIE 63 PROJEKTY, KTÓRE NIEBAWEM ZACZNĄ BYĆ REALIZOWANE

Portal "Życie" pisał również: ZDUMIEWAJĄCE INFORMACJE PROSTO Z ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH. CZY WYPŁATA EMERYTUR I RENT JEST ZAGROŻONA? DO ZUS SPŁYWA CORAZ MNIEJ SKŁADEK