Rak

Koniec jesieni dla Raka będzie bardzo udanym i jasnym czasem, w którym będzie mógł odnosić zwycięstwa w różnych dziedzinach. W tym sprzyjającym czasie możesz spróbować związać ze sobą szczęście przez bardzo długi czas.

Również w tym tygodniu warto posprzątać, posprzątać miejsce pracy. Miłość i związki staną się drugorzędne. Teraz najważniejsze jest wygodne życie i poświęcenie się biznesowi, pracy, rozwiązywaniu pilnych problemów i obowiązków.

Wagi

W tym tygodniu jest szansa na spotkanie bardzo ważnej i ciekawej osoby. Komunikacja z nią może prowadzić do pojawienia się nowej motywacji i entuzjazmu w pracy, do pojawienia się nowych pomysłów.

Dla Wagi korzystne będą podróże osobiste i służbowe. Będzie to szczególnie ważne 26 czerwca, kiedy gwiazdy i planety będą chwilowo w dysonansie. Ogólnie ten tydzień jest bardzo udany dla aktywnej Wagi, gotowej do działania. Najjaśniejsze i najkorzystniejsze dni tygodnia to weekendy.

Skorpion

Skorpiony mają bardzo sprzyjający czas na działalność finansową i pracę, ale znacznie ważniejszy będzie proces zdobywania nowych umiejętności i wiedzy.

Zakochanym warto okazywać więcej hojności i nie chodzi już o stronę finansową, ale o umiejętność poświęcenia bliskim więcej czasu i uwagi, opowiedzenia im o swoich uczuciach. Od 23 do 29 można kupić drogie prezenty na święta Bożego Narodzenia i z okazji Nowego Roku.

To też może cię zainteresować: APOLONIUSZ TAJNER ZDRADZIŁ, KOGO WIDZI JAKO SWOJEGO NASTĘPCĘ. KTO ZOSTANIE SZEFEM PZN ZA DWA LATA? MOCNE SŁOWA PREZESA POLSKIEGO ZWIĄZKU NARCIARSKIEGO

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WARSZAWA: SZPITAL NA STADIONIE NARODOWYM PO PRAWIE MIESIĄCU FUNKCJONOWANIA NADAL ŚWIECI PUSTKAMI. O CO CHODZI? OPOZYCJA CHCE POWOŁAĆ KOMISJĘ ŚLEDCZĄ

O tym się mówi w Polsce: SZPITALE W WARSZAWIE NADAL CZEKAJĄ NA ZAMÓWIONE RESPIRATORY. W UBIEGŁYM TYGODNIU DOSTARCZONO ZALEDWIE DWA. RZECZNICZKA WOJEWODY MAZOWIECKIEGO USPOKAJA