Bogumiła Wander uwięziona w specjalistycznym ośrodku

Jak podaje portal "Jastrząb Post", Bogumiła Wander rozkochała niegdyś w sobie mnóstwo widzów Telewizji Polskiej. Była jedną z czołowych prezenterek, która swoim urokiem i wdziękiem czarowała przed kamerą. Ostatni raz w roli dziennikarki wystąpiła w 2002 roku, a w 2005 roku wzięła ślub z Krzysztofem Baranowskim.

Niestety Bogumiła Wander w ostatnich latach podupadła na zdrowiu. Gwiazda choruje na Alzhaimera i trafiła do specjalistycznego ośrodka leczniczego w Konstancinie. Mąż opiekuje się swoją ukochaną, jednak ze względu na pandemię od dłuższego czasu nie ma z nią kontaktu i nie może jej odwiedzać.

Bogumiła Wander. Źródło: Youtube
Bogumiła Wander. Źródło: Youtube

Krzysztof Baranowski systematycznie kontaktuje się z lekarzami żony, by dowiedzieć się o jej stanie zdrowia, jednak nie może z nią nawet porozmawiać przez telefon. Taki dystans jest bardzo szkodliwy, szczególnie w chorobie, z którą zmaga się Wander.

Niestety nie mam takiej możliwości, ale rozmawiam z dyrektorem ośrodka i jestem na bieżąco informowany o stanie zdrowia Bogusi. Dostaję regularnie też jej zdjęcia. U żony wszystko w porządku.

Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna wróci niebawem do normy, a Bogumiła i Krzysztof będą znów mogli cieszyć się swoją obecnością.

Bogumiła Wander/ https://www.kobieta.pl/
Bogumiła Wander/ https://www.kobieta.pl/
Bogumiła Wander/ https://www.kobieta.pl/

To również może Cię zainteresować: SZCZERA WYPOWIEDŹ JOANNY MORO O TRZECIEJ CIĄŻY. PRZYZNAŁA, ŻE KOSZTOWAŁO JĄ TO WIELE WYRZECZEŃ. O CO CHODZI

Zobacz także: HANNA LIS WSPOMINA SWOJĄ CIĄŻĘ. TO NIE DO WIARY, JAK OBURZAJĄCE SŁOWA USŁYSZAŁA OD LEKARZY