Były mąż Agaty Kuleszy oświadczył się innej kobiecie

Jak podaje portal "Pomponik", Agata Kulesza nie lubi prezentować swojego życia prywatnego w mediach. Doniesienia o jej kryzysie w małżeństwie były dla aktorki podwójnie bolesne, bowiem odsłaniały część jej codzienności, którą nie chciała dzielić się ze światem zewnętrznym. Jej rozwód z operatorem filmowym Marcinem Figurskim nie należał do przyjemnych, bowiem trwał aż dwa lata w dość nieprzyjemnej atmosferze.

W październiku bieżącego roku para w końcu oficjalnie zakończyła małżeństwo, co zostało potwierdzone przez sąd. Agata nie mogła doczekać się tego momentu, w którym uzyska spokój i uwolni się od męża. Okazuje się, że Marcin również tylko na to czekał, bowiem zaledwie miesiąc po rozwodzie, oświadczył się innej kobiecie.

Agata Kulesza. Źródło: Instagram
Agata Kulesza. Źródło: Instagram

Kim jest nowa wybranka operatora filmowego? Nie wiemy zbyt dużo na jej temat. Podobno jest artystką, więc Kulesza może ją kojarzyć ze świata show-biznesu. Dodatkowo kobieta ta zamieszkała we wspólnym domu Marcina i Agaty, który kiedyś wspólnie zakupili. Posiadłość decyzją sądu należy teraz do mężczyzny.

Figurski o zaręczynach poinformował internautów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Facebooku zmienił status związku.

Agata Kulesza / YouTube
Agata Kulesza / YouTube

To również może Cię zainteresować: WAŻNE ZMIANY W ŻŁOBKACH I PRZEDSZKOLACH. NA CO TRZEBA BYĆ GOTOWYM

Zobacz także: MARCIN PROKOP POZUJE Z SYNEM. WYJĄTKOWE ZDJĘCIE TRAFIŁO DO SIECI