Były prezydent już od dłuższego czasu ubiega się o miano króla mediów społecznościowych. Regularnie raczy odbiorców nietypowymi postami, zawierającymi na przykład jego zdjęcia u lekarza czy...w wannie. Czasem posuwa się o krok dalej, publikując złote myśli, których...nikt poza nim nie rozumie. Tak zdarzyło się i tym razem.

Co może oznaczać dziwaczny wpis Wałęsy?

Lech Wałęsa zrezygnował ostatnio z innych mediów, takich jak Wykop, na rzecz Facebooka, na którym regularnie dzieli się ze swoimi fanami różnorakimi treściami. Najczęściej na celowniku byłego prezydenta znajdują się bieżące wydarzenia z polskiego życia politycznego - nie waha się on używać ostrych słów, wymierzonych najczęściej w rządzącą obecnie partię. Chociaż jego wpisy zazwyczaj "ociekają" jego stylem, to przeważnie da się je zrozumieć. Tym razem polityk pokusił się jednak o post, który wywołał bardzo dużo pytań w głowach internautów.

Były prezydent uraczył bowiem fanów lakonicznym wpisem o treści "Do sprawdzenia". Internauci zachodzili w głowę próbując domyślić się, co takiego musi sprawdzić Wałęsa. Na szczęście po jakimś czasie zorientował się on, że popełnił pomyłkę, i sprawa szybko się wyjaśniła.

źródło: Facebook Lech Wałęsa
źródło: Facebook Lech Wałęsa

Okazało się, że polityk miał na myśli sprawdzenie...odkryć w Wielkim Kanionie, potwierdzających legendę Indian Hopi. Pozostaje tylko życzyć mu powodzenia w "sprawdzaniu"!

Zobacz także: Rodzina królewska jest wściekła na Harry’ego i Meghan. Królowej nie mieści się w głowie, co tym razem zrobiła popularna para

Może cię zainteresować: Michał Kołodziejczyk o wspólnej pracy z partnerką. Czy pisanie książki wpłynęło na jego związek z Anitą Werner

Pisaliśmy również o: Nietypowa relacja Oliwii Bieniuk z nową partnerką ojca. Może to być przełom w życiu nastolatki