Baron nie stosuje się do obostrzeń

Jak podaje portal "Pomponik", o Baronie mówi się ostatnio dużo w kontekście rozstania z Blanką Lipińską. Para była ze sobą od kilku miesięcy i nikt nie spodziewał się, że po wspólnym zamieszkiwaniu i planowaniu przyszłości przyjdzie czas na rozpad związku. Wszystko wydało się wtedy, kiedy Blanka pojechała na urlop do Egiptu bez ukochanego. Baron wówczas został w domu i tłumaczył swoją nieobecność na wakacjach obowiązkami w studio nagrań.

Zaledwie dzień później okazało się, że para się rozeszła, a pisarka poinformowała o tym na Instagramie i skasowała wszystkie zdjęcia z już byłym partnerem. Choć oboje pojawiają się w mediach, nie komentują publicznie rozstania.

Baron miał okazję wystąpić w sobotnim odcinku programu "The Voice of Poland". Kilka godzin wcześniej przyszedł do studia TVP, by porozmawiać o odsłonie muzycznego starcia na żywo. Przed budynkiem telewizji fotoreporterzy przyłapali go bez maseczki.

Muzyk nie stosuje się do wprowadzonych przez rząd obostrzeń i pimimo obecności w pobliżu obcych ludzi nie zasłonił ani ust ani nosa. Został przyłapany na gorącym uczynku, a dowodem na to są zrobione przez paparazzi zdjęcia.

Zachowanie Barona było skrajnie nieodpowiedzialne. Również zgadzacie się z tą opinią?

Aleksander Baron
Aleksander Baron
Aleksander Baron

To również może Cię zainteresować: W PEWNEJ BIEDRONCE DOSZŁO DO ZASKAKUJĄCEGO INCYDENTU. KLIENCI NIE MOGLI UWIERZYĆ WŁASNYM OCZOM. O CO CHODZI

Zobacz także: WIRUS W KOŚCIELE. SANEPID PILNIE POSZUKUJE UCZESTNIKÓW MSZY ŚWIĘTEJ JEDNEJ Z PARAFII