Nieprawdopodobne i nieznane dotychczas szerszej publiczności informacje dotyczące małżeństwa Donalda Tuska właśnie ujrzały światło dzienne! Żona przez lata ukrywała przed nim pewien sekret. O co chodzi?

Jak wiadomo, małżeństwo Donalda Tuska i Małgorzaty Tusk przez wiele osób uznawane było za wzorowe. Para wzięła ślub w roku 1978, a wczoraj obchodziła równo 42. Rocznicę ślubu! Trzeba przyznać, że to wspaniała liczba – internauci masowo zaczęli przesyłać mężczyźnie same najlepsze życzenia z tej okazji.

-To był deszczowy dzień 1978 roku. Ślub odbył się w Gdańsku, a wesele w Gdyni, żeby nikt nie czuł się gorszy. Mieliśmy po 21 lat, byliśmy studentami bez grosza przy duszy, bez mieszkania, ale za to z marzeniami, z których dwa najważniejsze, czyli Michał i Kasia, spełniły się już po kilku latach. Od tego czasu świat wokół nas zmienił się kompletnie, minęły - mogłoby się zdawać - całe epoki, a ja mam wciąż wrażenie, że to było wczoraj – wspomina na swoim Instagramie Donald Tusk.

Okazuje się, że to małżeństwo nie było tak piękne, jak mogłoby się wydawać przez cale 42 lata. W pewnym momencie pojawił się pewien niechciany epizod...

Małgorzata Tusk miała romans?

Tak, to prawda. Okazuje się, że niedługo po ślubie, w latach 80. Małgorzata Tusk odeszła do innego mężczyzny, do czego sama przyznała się w udzielanych wywiadach. Po pewnym czasie jednak kobieta wróciła do męża, który wybaczył jej zdradę.