Ten przypadek należał do bardzo rzadkich. Poród rozwijających się w jednym worku owodniowym dzieci, jest niezwykle niebezpieczny dla bliźniaków i może się skończyć się śmiercią jednego z nich.

Różnica między narodzinami dziewczyn wynosiła dosłownie kilka sekund, ale nie to było najbardziej niezwykłe. Wszyscy obecni na sali zaniemówili, bo dzieci trzymały się za ręce.

Jak wspomina matka bliźniaków: „Kiedy to zobaczyłam, serce mi się roztopiło, a mój mąż miał łzy w oczach. Nawet personel szpitala był poruszony”. Choć od tamtego dnia minęło tyle lat, prawie nic się nie zmieniło — bliźniaczki są ze sobą równie blisko.

„Między dziewczynami istnieje bardzo silna więź i niedający się wyjaśnić związek. Są zawsze razem i często trzymają się za ręce. Jeśli spróbujesz je rozdzielić lub zrobić coś z każdym z nich osobno, zaczynają płakać. Po prostu nie mogą bez siebie żyć”- mówi Sarah, matka dziewcczynek

Dziewczynki są tak podobne, że mama i tata często je mylą, ale nie Jackson: zawsze wie, która z nich to Jenna, a która Gillian, i poprawia rodziców, jeśli się pomylą.

O tym się mówi w Polsce: WIELU POLAKÓW MOŻE STRACIĆ WSZYSTKIE SWOJE OSZCZĘDNOŚCI. RZECZNIK FINANSOWY INFORMUJE O POWAŻNYM PROBLEMIE