Jak podaje portal "News Book", fani nie mogą wyjść z zachwytu nad tym, jak urządzony jest dom Beaty Kozidrak. Trudno się dziwić, wnętrza robią ogromne wrażenie i wprost ociekają luksusem.

Tak mieszka Beata Kozidrak

Wokalistka zespołu Bajm ma za sobą wiele lat scenicznej aktywności na polskiej scenie muzycznej. Sukcesy, jakie osiągała w tym czasie wiązały się również ze sporym zarobkiem. Beata Kozidrak chętnie inwestuje zarobione pieniądze w nieruchomości. Jedną z nich jest willa w Hiszpanii, drugą ta w Polsce.

Beata Kozidrak przez długi czas szukała dla siebie odpowiedniego miejsca. Cztery lata temu, po rozwodzie postanowiła wyprowadzić się z Lublina, żeby być bliżej córek i wnuków. Nie było łatwo, ale gwieździe udało się znaleźć wymarzone lokum w jednej z warszawskich dzielnic.

Choć dom znajduje się w stolicy, artystka może liczyć tu na ciszę i spokój. Artyska przyznała, że czuje się tu bezpieczna. Zdradziła również, że dom liczy sobie 320 metrów, na dole znajduje się pokój dla gości, piwniczka z winami, przytulny salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia.

YouTube

YouTube

W domu Beaty Kozidrak, znanej również z zachwycających kreacji scenicznych, znalazła się imponująca garderoba. Znajdziemy w nią naprawdę dużą kolekcję butów i strojów.

YouTube

Jak podoba się wam dom Beaty Kozidrak?

To też może cię zainteresować: Bracia Golec opublikowali stanowcze oświadczenie w sprawie rządowego wsparcia dla artystów. "Golec Fabryka to nie tylko Paweł i Łukasz"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nietypowa sytuacja w Warszawie. Na stołecznych ulicach pojawił się niespotykany na co dzień gość. Wywołał ogromne poruszenie wśród mieszkańców miasta

O tym się mówi w Polsce: Jak wyglądają stawki w szpitalach? NFZ ujawnia prawdę. Więcej niż 800 złotych za dobę. Mowa o szpitalnym łóżku, nie luksusowym hotelu

O tym się mówi na świecie: 2021 rok będzie bardzo zły dla całego świata? Te słowa o przyszłości budzą prawdziwy niepokój