Najnowsze informacje o Idze Świątek. Gest, któy wykonała zaskoczył niemalże wszystkich! Kilka miesięcy temu powiedziała żartobliwie, że jeśli wygra, kupi trenerowi motocykl. Okazuje się, że nie były to żarty, ponieważ tenisistka dotrzymała słowa i naprawdę to zrobiła! Koniecznie zobacz!

Iga Świątek od równo miesiąca historia polskiego tenisa ziemnego. Jej wspaniała i spektakularna wygrana w Wielkim Szlemie sprawiła, że młoda kobieta z dnia na dzień stała się rozpoznawalna na całym

Tenisistka bez najmniejszego problemu pokonała rywalkę Sofię Kenin w finale Rolanda Garrosa Jej wynik był fenomenalny – dziewiętnastolatka nie przegrała ani jednego seta, a jej wynik to 6:4 i 6:1.

Było to pierwsze tak spektakularne zwycięstwo w historii polskiego tenisa ziemnego, a o tym cudownym wydarzeniu będzie się mówić jeszcze bardzo długo.

Iga Świątek kupiła trenerowi motocykl?!

Kilka miesięcy temu Iga Świątek brała udział w Australian Open. Spontanicznie założyła się ze swoim trenerem, Piotrem Sierzputowskim, że jeśli dojdzie do czwartej rundy, kupi mu motocykl.

Okazuje się, że dziewczyna zrobiła tak, jak mówiła - sprezentowała trenerowi model KTM 390 Duke o wartości... około 22 tysiące złotych!

- Przez kolejne pół roku naiwnie myślałam, że zapomni. Ale jak kupiłam kaczkę, którą pokazałam wam wczoraj, uznałam, że do pełni szczęścia potrzeba tylko motocykla. Zakład zrealizowany z nawiązką! - powiedziała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

fot. pudelek.pl