Nie jest tajemnicą, że Diana i Karol nie byli małżeństwem idealnym. On – zakochany w obecnej już żonie bawidamek ze skłonnością do zdrad i ona nieszczęśliwa, niekochana szukająca pocieszenia w zakazaniem miłości. To nie mogło się udać. Zwłaszcza przy tak dramatycznym początku!

Księżna Diana usłyszała w noc przed ślubem coś, czego żadna kobieta nie chciałaby usłyszeć. Nigdy

Księżna Diana zdawała sobie sprawę z tego, ze Karol ma słabość do byłej partnerki i przyjaciółki Camilii. Chciała odejść lecz było już za późno. Ich małżeństwo było skazane na porażkę zanim się rozpoczęło.

Księżna Diana. Źródło: jastrzabpost.pl
Księżna Diana. Źródło: jastrzabpost.pl
Księżna Diana. Źródło: jastrzabpost.pl

Zanim książę Karol związał się z Dianą spotykał się z Camillą. To ona skradła serce księcia. Niestety rodzina królewska wybrała już partnerkę dla księcia. Co ciekawe Karol miał początkowo wyjść za siostrę Diany, jednakże uznano ja za zbyt rozwiązłą i na jej miejsce wybrano skromną Dianę.

To nie była miłość jak z bajki. Przed oficjalnymi zaręczynami para widziała się zaledwie kilka razy. Ich spotkania w niczym nie przypominały randek, były raczej jak spotkania biznesowe, ukierunkowane na jeden cel – ślub.

Diana, Karol i William
Diana, Karol i William
Diana, Karol i William

Tuz przed tym wyczekiwanym wydarzeniem jakim był ślub Diany i Karola, doszło to czegoś dramatycznego. Noc przed ceremonią Karol wyznał swojej wybrance, że jej nie kocha. Diana była zdruzgotana. Chciała odwołać ślub jednak nie było już wyjścia.

Ślub stulecia był jednym z najgłośniejszych wydarzeń w rodzinie królewskiej. Małżeństwo, które miało być idealne, nigdy jednak takie nie było.

To też może cię zainteresować: WARSZAWA: W JEDNYM ZE SZPITALI JEDNOIMIENNYCH STOJĄ PUSTE ŁÓŻKA, MIMO ŻE W INNYCH SZPITALACH BRAKUJE MIEJSC. O CO CHODZI? POWÓD JEST ZATRWAŻAJĄCY

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEBYWALE WAŻNE INFORMACJA DLA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW WARSZAWY. CHODZI O ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. W MIEŚCIE ZOSTANIE ZAMKNIĘTE PEWNE MIEJSCE

Z życia gwiazd: ZENEK MARTYNIUK JEST BARDZIEJ SKUTECZNY NIŻ CLEO! ZNANY WOKALISTA DISCO POLO POBIŁ GWIAZDĘ POP! CZY CLEO SIĘ POZBIERA