Baran (21.03 - 20.04)

Baran spędził większość roku w trudnych warunkach życiowych: obecność dwóch złych planet, Marsa i Czarnego Księżyca (lub Lilith), znacznie skomplikowała ich istnienie.

A jeśli Mars opuści znak dopiero na początku stycznia, to Czarny Księżyc, który jest właśnie odpowiedzialny za wydarzenia, w szczególności w życiu osobistym, przeniósł się już pod znak Byka, pozostawiając Barana w spokoju.

Dlatego w czasie pozostałym do Nowego Roku będą miały czas na ustalenie życia osobistego, nie tylko spotkanie z partnerem, ale także oficjalne sformalizowanie z nią relacji. Nie trzeba jednak spieszyć się z tak radykalnymi decyzjami — wystarczy, że przedstawiciele znaku znajdą przeznaczenie.

Bliźnięta (22.05 - 21.06)

Bliźniakom, pod których znakiem znajduje się planeta miłości i piękna Wenus przez cały rok, Bóg przykazał, aby doskonale ułożyli swoje życie osobiste. Gwiazdy od początku roku obiecały im wdzięk i atrakcyjność w oczach płci przeciwnej, w efekcie wiele znaczące spotkania i jasne romanse, które mogą zakończyć się szczęśliwym i długotrwałym związkiem.

Tak więc ci z przedstawicieli znaku, którzy nadal byli samotni, najprawdopodobniej już zdołali zaaranżować swoje życie osobiste. Jeśli komuś jeszcze się nie udało, warto się pospieszyć: ten rok się skończył, a na kolejnej pozycji planety nie będą tak sprzyjające randkom, małżeństwu i romansowi.

Rak (22.06 - 22.07)

Raki straciły ostatnio większość przyjaciół i partnerów biznesowych. Oni sami rozumieją, że celowo odmawiając komunikowania się z bliskimi im ludźmi, robią źle i lekkomyślnie, ale nie mogą nic na to poradzić — ciągle świeci się im czerwona lampka podczas komunikacji z ludźmi.

Na szczęście nie oznacza to, że nie wszystko może być dokładnie odwrotnie: przedstawiciele znaku, którzy będą w stanie utrzymać związek z ukochaną osobą, mogą liczyć na decydujący krok w postaci propozycji ręki i serca z jej strony. Warto więc przyspieszyć wydarzenia, by do końca roku marsz Mendelssohna miał jeszcze czas na przemówienie do przedstawicieli znaku.

Scorpio (24.10 - 22.11)

Skorpiony będą w dużej mierze zależały od obecności planety Uran w znaku Byka, która będzie determinować ich życie — zarówno zawodowe, jak i osobiste — przez siedem długich lat. Jednak skoro teraz interesuje nas to drugie, musimy pamiętać, że szczęście związku płci przeciwnej już weszło w życie.

W ostatnich dwóch miesiącach roku zarówno samotni, jak i członkowie rodziny znaku prawdopodobnie spotkają się z osobą, która całkowicie i w zupełności zmieni ich życie. Rezultatem może być rozstanie z kimś, z kim mieszkali przez wiele lat i sformalizowanie w związku z nowym znajomym. Możliwe jednak, że rozwodowi nie będzie towarzyszyć nowy związek, ale, jak mówią, to inna historia.

Jak informował portal "Życie": TU JEST LUKSUSOWO! HANNA LIS ZADEMONSTROWAŁA WNĘTRZA SWOJEGO DOMU, WIDOK ZAPIERA DECH W PIERSIACH. DZIENNIKARKA POSTAWIŁA NA KLASYKĘ, DUŻO ZIELENI

Przypomnij sobie: PACJENCI OSTRZEŻENI PRZEZ NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA. JEST APEL DO POLAKÓW, ABY ZGŁASZAĆ PEWIEN PROBLEM, TO WAŻNE DLA DZIAŁANIA OCHRONY ZDROWIA

Portal "Życie" pisał również: PACJENCI OSTRZEŻENI PRZEZ NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA. JEST APEL DO POLAKÓW, ABY ZGŁASZAĆ PEWIEN PROBLEM, TO WAŻNE DLA DZIAŁANIA OCHRONY ZDROWIA