Kilka tygodni temu marka Media Markt wyemitowała reklamę z królem disco polo – Zenkiem Martyniukiem. Jak się okazuje, znany wokalista za kilka sekund nagrania otrzymał od marki olbrzymie pieniądze.

Tego sukcesu nikt się nie spodziewał

Jak donosi portal Super Express, nie jest tajemnicą, że muzyka disco polo, jak i sam Zenek Martyniuk mają w naszym kraju tak dużo fanów, co przeciwników. Nie wszystkim podoba się więc nowy spot reklamowy Media Markt, a znajdują się także takie osoby, które nawołują do tego, aby nie kupować niczego w tej sieci sklepów.

Okazuje się, że swoją reklamową strategię kontynuuje także sieć sklepów Media Expert. Jakiś czas temu gwiazdą, którą mogliśmy oglądać w reklamach sieci była Ewelina Lisowska. Tutaj nadeszły jednak pewne zmiany i w tym roku Media Expert postawiło na współpracę z Cleo. Jak na tym wyszli?

Cleo przegrała z Zenkiem

Mimo, że z pozoru to właśnie Cleo zdobywa większe uznanie Polaków, a Zenek Martyniuk nie przypadł do gustu zbyt wielu osobom, to zdecydowanie skuteczniejszą kampanię reklamową prowadzi obecnie właśnie Media Markt.

Potwierdzają to nawet sami specjaliści ds. marketingu. Uznają oni bowiem, że Media Markt totalnie zrewolucjonizowało spojrzenie na kampanie reklamowe w naszym kraju i postanowili wreszcie zarobić dzięki muzyce disco polo, która jest mocno popularna w naszym kraju.

- Media Markt jako pierwsza duża marka zdecydował się na ten krok. W tym kontekście kampania Media Markt jest rewolucyjna, zaś Cleo w Media Expert to po prostu zastępstwo Eweliny Lisowskiej. Zabawnym faktem jest, że Cleo jako nawiązanie do Eweliny, wykonuje w 2020 roku utwór Reni Jusis z roku 1998...- przyznał Jacek Kotarbiński – specjalista ds. marketingu.

YouTube: MediaMarkt Polska

Jak informował portal "Życie": TU JEST LUKSUSOWO! HANNA LIS ZADEMONSTROWAŁA WNĘTRZA SWOJEGO DOMU, WIDOK ZAPIERA DECH W PIERSIACH. DZIENNIKARKA POSTAWIŁA NA KLASYKĘ, DUŻO ZIELENI

Przypomnij sobie: PACJENCI OSTRZEŻENI PRZEZ NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA. JEST APEL DO POLAKÓW, ABY ZGŁASZAĆ PEWIEN PROBLEM, TO WAŻNE DLA DZIAŁANIA OCHRONY ZDROWIA

Portal "Życie" pisał również: PACJENCI OSTRZEŻENI PRZEZ NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA. JEST APEL DO POLAKÓW, ABY ZGŁASZAĆ PEWIEN PROBLEM, TO WAŻNE DLA DZIAŁANIA OCHRONY ZDROWIA