Grób Edwarda Gierka w Sosnowcu

Jak podaje "Super Express", ostatnie dni były dla Polaków bardzo sentymentalne, bowiem obchodzono uroczystość Wszystlch Świętych. W tym roku obywatele nie mogli jednak 1 i 2 listopada odwiedzić grobów bliskich zmarłych, bowiem rząd zamknął cmentarze ze względu na tragiczą sytuację epidemiologiczną. Obostrzenia związane z nekropoliami przestały obowiązywać od wtorku i to własnie wtedy Polacy tłumnie ruszyli z wizytą na cmentarzu.

Swoją obecność przy grobie rodziców udokumentował również Adam Gierek. Syn popularnego polityka dodał zdjęcie miejsca pochówku ojca i podziękował wszystkim tym, którzy w tym roku zapalili znicz. Na udostępnionym w sieci zdjęciu widać jednak, że rok temu było ich o wiele więcej. Powodem tego zjawiska może być właśnie pandemia koronawirusa i przymus pozostania w domach.

Edward Gierek/screen YouTube
Edward Gierek/screen YouTube

Wszystkim, którzy w czasie tegorocznego listopadowego” Święta Zmarłych” złożyli wiązanki kwiatów i zapalili symboliczne znicze na grobie moich rodziców Edwarda i Stanisławy Gierek na sosnowieckim cmentarzu, pomimo trudnego okresu czasu związanego z panującą pandemią , chciałbym serdecznie PODZIĘKOWAĆ. DZIĘKUJĘ również , za codzienne dowody szacunku i pamięci o moich rodzicach , za ciągle odwiedzanie ich grobu i za symboliczne palące się znicze. Adam Gierek

To również może Cię zainteresować: CEZARY ŻAK MARTWI SIĘ O CÓRKĘ. JEGO POCIECHA MA BEZPOŚREDNIĄ STYCZNOŚĆ Z WIRUSEM

Zobacz także: KIEROWCA AUTOBUSU ZARYZYKOWAŁ UTRATĘ PRACY, BY URATOWAĆ PASAŻERKĘ. O CO CHODZI