Na przestrzeni lat mieliśmy już do czynienia z wieloma przepowiedniami. Według niektórych z nich świat miały dotknąć ogromne katastrofy w wyniku których miało dojść do zniszczenia cywilizacji. Inne z przepowiedni wskazywały, że w naszą planetę uderzy asteroida, która zniszczy życie na Ziemi. Dużo przepowiedni wskazuje jednak, że już niebawem może wybuchnąć III wojna światowa.

Powinniśmy się obawiać?

Nie ulega wątpliwości, że przyzwyczailiśmy się już do tego, że mimo wielu lokalnych wojen, prowadzonych w wielu miejscach na świecie, ogólnie nie zagraża nam widmo wojny. Okazuje się jednak, że niebawem może się to zmienić i nasz spokój oraz dobrostan zostanie poważnie zaburzony.

Jak informuje portal Super Express, wiele lat temu, jeden z masonów – Albert Pike napisał do swojego przyjaciela dość kontrowersyjny list. Zapowiedział on w nim bowiem, jak wyglądać będzie III wojna światowa.

Według zapowiedzi Alberta Pike, wojna ta ma wybuchnąć na podłożu religijnym, a zetrą się w niej przedstawiciele islamu oraz chrześcijaństwa. Mason podkreślił, że wojna ta może być bardzo krwawa, a wiele osób zginie.

Chrześcijaństwo zostanie obalone?

Co więcej, mason twierdził, że podczas wojny wiele osób zacznie wierzyć w doktryny Lucyfera i przejdzie na stronę szatana w wyniku czego dojdzie do unicestwienia chrześcijaństwa oraz, co ciekawe, ateizmu.

Czy Albert Pike miał rację i już niebawem będziemy musieli zmierzyć się z ogromną tragedią, jaką byłby wybuch III wojny światowej? Wiele osób patrzy na tę przepowiednię z niepokojem i doszukuje się znaków w codziennym życiu. Niedawno doszło do zamachu terrorystycznego w Wiedniu, kilka dni wcześniej w Nicei. Czy są to znaki nieuchronnie zbliżającej się wojny na tle religijnym?

Jak informował portal "Życie": DLACZEGO KOŚCIOŁY NIE ZOSTANĄ ZAMKNIĘTE, A GALERIE HANDLOWE OD SOBOTY 7 LISTOPADA? WYJAŚNIA TO PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI, SPRAWĘ SKOMENTOWAŁ EKSPERT

Przypomnij sobie: DOBRE WIEŚCI DLA RODZICÓW DZIECI NA KWARANTANNIE. MOGĄ LICZYĆ NA SPORY ZASTRZYK GOTÓWKI, RZĄD POINFORMOWAŁ O ZMIANACH W PRZEPISACH

Portal "Życie" pisał również o: WOJSKO WKROCZYŁO DO SZPITALI. W CZYM POMAGAJĄ ŻOŁNIERZE? OKAZUJE SIĘ, ŻE DYREKTORZY PLACÓWEK NIEZBYT CIESZĄ SIĘ Z TEGO POMYSŁU