Często w życiu bywa tak, ze często obieramy ścieżki, którymi podążali nasi rodzice. Tak może być w przypadku piłkarza Radosława Majdana, który od kilku miesięcy jest szczęśliwym ojcem małego Henia.

Henio jest owocem związku Radka Majdana z celebrytką Małgorzatą Rozenek. Henio jest pierwszym dzieckiem Radka i pierwszym wspólnym pary. Gosia ma dwóch synów ze związku z byłym mężem Jackiem Rozenkiem. Synowie Gosi świetnie dogadują się z bramkarzem i podobnie jak cala rodzina nie widza świata poza małym Henrykiem.

Niedaleko pada jabłko o jabłoni? Synek Radka Majdana wrodził się w ojca

Były piłkarz od czterech lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim w z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Maleńki Henryk, który jest owocem związku jednej z najpopularniejszych par polskiego showbiznesu to prawdziwe oczko w głowie rodziców. Instagram zarówno Gosi jak i Radka jest na to żywym przykładem. Para nie ukrywa Henia i chętnie publikuje fotografie malca w sieci.

Wiele z nich staje się tematem numer jeden a portale plotkarskie potrafią rozpisywać się o rodzinie Majdanów tygodniami. Ostatnie zdjęcie zamieszczone przez Radka również do nich należy.

Na fotografii z małym Heniem widzimy jak chłopczyk trzyma się za ucho. Co ciekawe pod fotką Radek pokusił się o małe wyznanie. Jak napisał, mały Henio odziedziczył po nim geny. Kiedy bramkarz jest w stanie skupienia na czymś często łapie się za ucho w taki sposób, jak teraz robi to jego syn.

To też może cię zainteresować: MINISTER EDUKACJI POINFORMOWAŁ, ŻE CZEKAJĄ NAS ZMIANY. UCZNIOWIE BĘDĄ MUSIELI ZMIERZYĆ SIĘ Z NOWYM KANONEM LEKTUR. JAKIE POZYCJE ZOSTANĄ WPROWADZONE

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻE WILLIAM POWAŻNIE CHORY? NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE INFORMACJE. DLACZEGO PAŁAC ZDECYDOWAŁ SIĘ MILCZEĆ W TAK WAŻNEJ SPRAWIE

Z życia gwiazd: GWIAZDA ZNANA Z "RANCZA" W MŁODOŚCI. TRUDNO W TO UWIERZYĆ, WYGLĄDAŁA OLŚNIEWAJĄCO