Marcin Miller to jedna z największych gwiazd disco polo. Już od trzydziestu lat Polacy bawią się przy największych przebojach jego zespołu, takich jak "Jesteś szalona" czy "Łobuz". Grupa Boys pochwalić się może wydaniem aż 21 albumów, a także dwóch płyt świątecznych. Sam Miller wydał również dwie płyty solowe. Kim jest kobieta, o której śpiewa z taką miłością?

Kim jest szczęśliwa wybranka gwiazdy?

Nie da się ukryć, że znaczna większość przebojów zespołu Boys to piosenki o miłości. Chociaż kobieta, do której Miller kieruje w piosenkach swoje słowa pozostaje bezimienna, to jasne jest, że podczas wykonywania hitów myśli on o swojej długoletniej ukochanej - Annie.

Życie rodzinne Millerów wygląda na szczęśliwe - doczekali się razem dwóch pociech: Alana i Adriana, a nawet wnuczka - Michała.

Miller nie kryje miłości do wybranki. Przyznaje, że jest ona dla niego nie lada wsparciem - tylko ona jest w stanie znieść to, czego nie zniesie nikt inny.

"Pierwsza moja dziewczyna, to była w szkole średniej (...) Zakochałem się i ta dziewczyna jest po dziś dzień moją żoną na dobre i na złe. Miałem swoje przeboje, ale ona jest ze mną, stoi przy mnie. Zawsze jej to mówię, że wszyscy komandosi powinni brać z niej przykład, bo ona ma tak wyćwiczoną fizykę i psychikę, że tylko ona to wytrzyma" - powiedział w rozmowie z Plejadą.

Jak się okazuje, nie dość że Anna jest wielkim wsparciem dla gwiazdora, to dodatkowo olśniewa swoją urodą!

Zobacz także: Kuba Wojewódzki opublikował fotografię sprzed wielu lat. Fani nie mogli go rozpoznać. Zdjęcie nawiązuje do poważnego tematu

Może cię zainteresować: Niezwykle odpowiedzialne zachowanie protestujących. Jest nagranie bardzo sprawnej akcji. O co chodzi

Pisaliśmy również o: Ujawniono, ile wynosi emerytura Jolanty Kwaśniewskiej. Nikt nie spodziewał się takiej kwoty