Oburzona Agata Rubik ofiarą agresywnego zachowania

Jak podaje portal "Plotek", Agata Rubik bardzo często dzieli się z internautami chwilami z życia prywatnego. Relacjonuje niemal każdą sytuację ze swojej codzienności, pokazując wszystkich członków rodziny i momenty z domowego zacisza. Tym razem nie omieszkała opowiedzieć o przykrej sytuacji, która miała miejsce w centrum stolicy.

Żona Piotra Rubika wybrała się na zakupy do Hali Mirowskiej. Gdy podjeżdżała pod budynek, zawuażyła, że pewien mężczyzna pakuje siatki do samochodu i ma zamiar zwolnić jedno z miejsc parkingowych. Celebrytka włączyła kierunkowskaz, sygnalizując innym, że ma zamiar zająć to miejsce.

Agata Rubik, Piotr Rubik/screen Instagram
Agata Rubik, Piotr Rubik/screen Instagram

Niestety kobieta, która kierowała inny samochód, nie miała zamiaru zważać na zamiary Agaty. Stanęła obok i również włączyła kierunkowskaz. Cała sytuacja zakończyła się gestem agresji w stronę Rubik.

[quote author="Agata Rubik"]po czym podjeżdża dziewczyna w dużym Jeepie, stanęła na mojej wysokości i też daje kierunkowskaz, więc patrzę na nią, uśmiecham się, pokazuję jej, że mam zamiar wjechać w to miejsce, a ona patrzy na mnie z kamiennym wyrazem twarzy i pokazuje mi...

Agata Rubik, Piotr Rubik/screen Instagram @agata_rubik
Agata Rubik, Piotr Rubik/screen Instagram @agata_rubik

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA ARCYCIEKAWA WIADOMOŚĆ. KAROLINA SZOSTAK POSTAWIŁA W SALONIE LAMPĘ. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Zobacz także: PERSONEL W SZPITALU TYMCZASOWYM W GDAŃSKU. KTO BĘDZIE PRZYJĘTY