Żona znanego dziennikarza, Andrzeja Sołtysika, od dłuższego czasu słynie z talentu do aranżacji wnętrz, którym regularnie chwali się na swoim koncie na Instagramie. Tym razem, z okazji Halloween, znów przeszła samą siebie. Zmieniła swój dom nie do poznania, dekorując go w "strasznym" stylu.

(źródło: Instagram)
(źródło: Instagram)

O takiej mamie marzy każde dziecko

Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, Patrycja nie pozwoliła na to, by jej kilkuletni syn bawił się źle w ostatni dzień października. Samodzielnie przygotowała tematyczną, halloweenową imprezę, którą cieszyła się cała rodzina. Na zdjęciach opublikowanych przez Sołtysik widać ogromny nakład pracy, jaki poświęciła w przygotowanie dekoracji. Nie poszedł on jednak na marne - całość prezentuje się świetnie.

Wystrój domu znanego prezentera telewizyjnego robi wrażenie. Jego żona zadbała o odpowiedni wystrój. Nie zabrakło kolorowych girland, tematycznych ozdób z dyniami, szkieletami i nietoperzami, a także wyjątkowych przekąsek. Patrycja założyła nawet identyczny kostium jak jej syn!

(źródło: Instagram)
(źródło: Instagram)

Jedyną rzeczą, nad którą ubolewała Sołtysik, był brak możliwości zaproszenia większej ilości ludzi, którzy mogliby bawić się razem z nimi. Jak jednak podkreśla - bezpieczeństwo jest najważniejsze, a wraz z rodziną i tak spędzili razem cudowny czas.

Wysiłki Patrycji zostały należycie docenione również przez internautów, którzy w komentarzach pod zdjęciami nie szczędzili jej komplementów na temat jej umiejętności dekoracji wnętrz.

Zobacz także: Radosław Majdan opowiedział o swoim pobycie w szpitalu. Jak się obecnie czuje były bramkarz

Może cię zainteresować: Niedziela handlowa w listopadzie. Kiedy możemy zrobić zakupy

Pisaliśmy również o: Agnieszka Woźniak - Starak otrzymała pokaźny prezent od swojego męża przed jego odejściem. Teraz chce pozbyć się podarunku