Katarzyna Łaniewska, jedna z głównych bohaterek popularnego serialu „Plebania” zdobyła się na szczere wyznanie przed fanami. Kobieta zdradziła pewne fakty o produkcji najnowszej części kultowego przed laty filmu “Kogel Mogel 3”. Padły mocne słowa...

Jak wiadomo, Katarzyna Łaniewska należy do grona najbardziej uznanych i szanowanych artystów w Polsce. Jej wieloletnia kariera aktorska oraz tysiące fanów z całej Polski udowadniają, że kobieta posiada ogromny talent aktorski.

Ostatnio Katarzyna Łaniewska postanowiła wyznać prawdę o najnowszym filmie, w którym wzięła udział.

Łaniewska krytycznie o “Kogel Mogel 3” - dlaczego?

Katarzyna Łaniewska jest jedną z głównych postaci w filmie – we wszystkich jego częściach grała matkę Kasi, panią Solską. Jej rola była uwielbiana przez fanów, wszyscy więc spodziewali się w najnowszej części równie dobrej rozrywki.

Okazuje się, że po premierze filmu aktorka skrytykowała producentów za to, że poucinali bądź całkiem nie zamieścili w filmie wielu scen. Przez taki zabieg niektórzy aktorzy pojawili się w produkcji dosłownie na moment.

Aktorka nie kryła swojego oburzenia tą sytuacją.

- Jeszcze przed premierą poinformowano mnie, że w filmie dokonano pewnych skrótów i usunięto moją scenę, w której łowię ryby. Ale oglądając ten film nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Mam już swoje lata, ale pamięć mam dobrą i wiem, co zagrałam - mówiła wyraźnie oburzona Katarzyna Łaniewska.