Ile zarabiają gwiazdorzy disco polo? Te sumy są wręcz nieprawdopodobne. Większość z nich prowadzi dodatkowe inwestycje – jakie?

Zenon Martyniuk – jak wiadomo – jest niekwestionowanym gwiazdorem polskiej sceny muzycznej. Artysta stojący na czele uwielbianego zespołu Akcent, ale także inni twórcy wykonujący muzykę z gatunku disco polo zarabiają niebotycznie wysokie pieniądze.

O jakich kwotach mowa? I czy te zarobki są wynikiem kariery muzycznej, czy może czegoś jeszcze? Jak się okazuje, większość z gwiazdorów prowadzi dodatkowe działalności!

Ile zarabiają artyści disco polo?

Oczywistym jest fakt, że artyści wykonujący muzykę disco polo poprzez samo koncertowanie otrzymują ogromne i nieprawdopodobne kwoty – wspomniany już “król disco polo”, Zenek Martyniuk za jeden koncert dostaje ponad 20 tysięcy złotych!

Nie jest sam – do grona najlepiej opłacanych gwiazd należą także członkowie grupy Boys, Piękni i Młodzi, Sławomir, Tomasz Niecik, Weekend czy B-QLL.

Okazuje się jednak, że zdecydowana większość z nich – mimo iż samo koncertowanie przynosi ogromne zyski – dodatkowo inwestuje w inne działalności. Jakie?

Gwiazdorzy mnożą swoje zarobki poprzez inwestowanie!

Jak wynika z doniesień medialnych, artyści często zajmują się także innym biznesem - przykładem są dwie restauracje prowadzone przez zespół B-QLL, inwestycje w nieruchomości na wynajem przez Tomasza Niecika czy posiadanie ekskluzywnych apartamentów - również na wynajem – przez wokalistę zespołu Weekend.