Super Express opublikował na swoich łamach artykuł dotyczący pewnej wypowiedzi, jaka padła z ust byłej minister rozwoju Jadwigi Emilewicz. Była wówczas gościem TVN24 i poproszoną ją o skomentowanie tego, co aktualnie dzieje się na ulicach polskich miast.

Oburzeni aborcjoniści wściekle komentują słowa posłanki PiS

Francuski polityk i socjolog Alexis de Tocqueville, który był zwolennikiem demokracji, a jednocześnie szukał rozwiązania, by każda jednostka także czuła się wolna powiedział:

Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.

Wciąż szukał rozwiązania, by demokracja i wola większości nie uciskała indywidualności jednostek. jednak, czy powyższy cytat nie znajduje zastosowania w praktyce? Czy nie jest tak, że zaciekle bronimy własnej przestrzeni, by nikt nam jej nie naruszał gwałtem i na siłę?

Jadwiga Emilewicz będąc gościem na antenie TVN24 powiedziała coś, co bardzo oburzyło zarówno media głównego nurtu, jak i współczesne feministki, które w niczym nie przypominają tych pierwszych, walczących o prawo do życia swoich dzieci.

Zapytana o trwający od wielu dni strajk zwolenniczek aborcji na życzenie, skwitowała to jasno i klarownie, a jej słowa do złudzenia przypominają cytat z socjologa Alexisa de Tocqueville.

Wolność kobiety kończy się kiedy zachodzi w ciążę, bo jest ograniczona wolnością dziecka.

Znana zwolenniczka wczesnej seksualizacji dzieci posłanka lewicy Joanna Senyszyn w dość osobliwy - jak zwykle sposób odniosła się do wypowiedzi Jadwigi Emilewicz na swoim koncie na Twitterze.

Niejaka Emilewicz, kiedyś wicepremiera w pisowskim rządzie, oświadczyła, że „wolność kobiety kończy się, gdy zachodzi w ciążę”. I po tym idiotyzmie ma czelność mówić, że chce rozmawiać z kobietami. Czyżby o ograniczeniu praw w czasie okresu?

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: 11 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia publikuje najświeższe doniesienia o zakażeniach koronawirusem w kraju. Płyną również smutne wieści

Zerknij: Jerzy Stuhr dochodzi do siebie po udarze mózgu. Jaki jest jego stan