"Chłopaki do wzięcia" to emitowany na kanale „Polsat Play” dokument, który podbił serca milionów Polaków.

Zmarł bohater programu "Chłopaki do wzięcia"
Uczestnicy programu, którzy w życiu nie mogą odnaleźć prawdziwej miłości, dzielą się swoimi smutkami z widzami zasiadającymi po drugiej stronie szklanego ekranu.
Niestety, w sieci pojawiła się smutna wiadomość. Jeden z uczestników programu jest chory. Mowa tutaj o Jarusiu.

Jaruś ma poważne problemy / YouTube:  jarek Mergner chłopaki do wziecia
Jaruś ma poważne problemy / YouTube: jarek Mergner chłopaki do wziecia

Jaruś z Chłopaków do wzięcia jest chory

„Chłopaki do wzięcia” to popularny program emitowany na antenie TVP. Perypetie bohaterów oglądają setki tysięcy Polaków, którzy po zakończeniu emisji poszukują informacji na temat uczestników.

Jarek Mergner to jeden z bohaterów „Chłopaków”. Jak się okazuje jest on nieuleczalnie chory. Jaruś cierpi na FAS, czyli Alkoholowy Zespół Płodowy. To nieuleczalna choroba, z której skutkami musza mierzyć się te dzieci, których matki w trakcie ciąży spożywały alkohol.

Jarek to jeden z najpopularniejszych uczestników paradokumentu. Często zdarza mu się wykorzystywać sławę do celów zarobkowych. Jakiś czas temu Jaruś sprzedawał nawet kubki z własną podobizną. Teraz w sieci pojawiła się zbiorka, której celem jest uzbieranie pieniędzy na rozwijanie marzeń Jarka. Jednym z nich jest np. zostanie DJ-em.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"/screen YouTube
Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"/screen YouTube

- Czy Jaruś ma marzenia? Tak ma ich mnóstwo, dla nas bardzo przyziemne i łatwe do osiągnięcia. Całkiem niedawno opowiadał ,że jego marzeniem jest zostać Dj-em i bawić ludzi swoją własną muzyką. Pomóżmy Jarkowi spełnić marzenie, poprawić warunki mieszkaniowe i ogólny komfort życia, aby z szerokim uśmiechem i poczuciem szczęścia zza konsoli dj-a mógł pozdrowić wszystkich swoich fanów i swoich hejterów - napisano w opisie zbiórki.

Celem Jarka jest zebranie 10 tysięcy złotych. Póki co udało mu się uzbierać 290 złotych. Niestety z zebraniem pełnej kwoty może być problem. Wielu internautów obawia się prawdziwości zbiorki. Co sadzicie?

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"
Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"