Dary i talenty, jakie otrzymujemy od Boga wcale nie muszą być spektakularne, jak talent aktorski, taneczny, czy akrobatyczny.

Wystarczy, że staniesz się mistrzem w kładzeniu kafelek, czy niezrównaną mamą, która najlepiej na świecie czyta dzieciom bajki z podziałem na role różnymi głosami. Każdy dar jest ważny, ale trzeba potrafić go u siebie dostrzec, docenić i chcieć używać, by nieść Światu dobro...

Cenne dary od Boga, których nie można zmarnować

Każdy dar jest przekazywany osobie nie po to, aby osiągnąć własne cele, ale aby ulepszyć świat. Ci ludzie muszą wnieść światło do społeczeństwa, które pomoże niektórym znaleźć własną drogę.

Rak

Zło oferuje wiele pokus, które po prostu niszczą człowieka od wewnątrz. I tylko jedno uczucie może uratować — to miłość. To jest dar raka. Mają okazję zmienić świat swoją bezinteresowną miłością i są teraz gotowi, aby zrobić wszystko dla bliskich.

Panna

Pan dał temu znakowi Wiedzę i Rozum, aby Panny mogły poznawać świat i pomagać innym swoją wiedzą. Ten znak najlepiej współgra ze wszechświatem.

Wagi

Dla Wagi Bóg przygotował specjalny dar — Wątpliwości. Potrafią spojrzeć na sytuację z różnych perspektyw, dlatego Waga ma skłonność do dostrzegania prawdy w najtrudniejszych sytuacjach, choć czasem sama jej nie rozumie. Wątpliwości dają ludziom wgląd w rzeczywistość.

Strzelec

Pan obdarzył Strzelne Szczerością. To właśnie te znaki zodiaku przynoszą prawdę światu taką, jaka jest. Otwierają oczy na to, czego ludzie nie chcą widzieć i pokazują wartość prawdziwego osądu, nie poddając się iluzorycznym zniekształceniom kłamstw.

Wodnik

Wolność jest tym, co Pan przygotował dla Wodnika. Wybierają własną drogę i pokazują na przykładzie, jak zawsze mieć prawo wyboru. Przed Wodnikiem wszystkie ścieżki są otwarte z nieskończonymi możliwościami.

Ryby

Ryby to znaki zodiaku, które Pan obdarzył Współczuciem. Potrafią wspierać w trudnym momencie i naprawdę leczyć rany. To właśnie te znaki przynoszą światu miłosierdzie i miłość.

Jaki dar Ty masz od Boga?

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia opublikowało pilny apel do Polaków. Nie chodzi o koronawirusa

Zerknij tutaj: Jerzy Stuhr jest ojcem samych artystów. Mało kto wie, czym zajmuje się siostra Macieja

Nie przegap: Ta stara moneta z czasów PRL jest warta kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jak ją rozpoznać