Książę Filip całe swoje życie poświęcił wspieraniu żony w jej roli królowej i stawia Monarchię ponad wszystko.

Dlatego trudno mu było zobaczyć, jak jego wnuk, książę Harry, robi coś zupełnie przeciwnego i odwraca się od królewskiego życia ze swoją nową żoną Meghan Markle. Ingrid Seward, redaktor naczelna magazynu Magesty, twierdzi, że książę „odszedł” od pary po zignorowaniu jego rady.

Urażona duma księcia Filipa

W rozmowie z Vanity Fair powiedziała: „Philip po prostu nie może zrozumieć, jak Harry zachowywał się tak, jak zrobił. Zachowanie jego wnuka jest mu całkowicie obce, więc nie jest przyzwyczajony do jego związku z Meghan”.

Seward, który właśnie wydał nową książkę o księciu Filipie Revealed: "A Man of his Century", twierdzi również, że królowa próbowała chronić męża przed zdenerwowaniem i skokami ciśnienia. Mówiąc o szczycie w Sandringham, kiedy królowa, Karol, William i Harry usiedli, aby opracować logistykę Megxitu, powiedziała: „Fakt, że został wygnany z dużego domu w Sandringham, zanim wszyscy przybyli, sygnalizował, że Filip miał na myśli: "nie chcę być tego częścią ”.

Seward spotkał Philipa kilka razy i wie, że jego podejście polega na udzieleniu mu rady, a następnie wycofaniu się, ponieważ „nie lubi się wtrącać”. Powiedział: „To Harry i Meghan powinni słuchać, ale tego nie zrobili, a Philip zawsze bardzo opiekował się Królową, więc jeśli ktoś ją zdenerwował, to też i jego zdenerwowali. Jego mantra brzmi: monarchia jest pierwsza, druga i trzecia. " W swojej nowej książce Seward ujawnia również, że Philip odpuścił sobie przyjęcie weselne Meghan i Harry'ego ze względów zdrowotnych.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: 18 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia podaje aktualne statystyki o koronawirusie. Dane nie naprawiają optymizmem

Zerknij: Zosia nie zdołała się nauczyć, jak samodzielnie prowadzić dom. Jej teściowa postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce