Wiele osób jest zdania, że układ gwiazd w chwili narodzin znacząco może wpłynąć na osobowość człowieka. Wyrazem tego są znaki zodiaku - wpływają one na nasze konkretne cechy, a także między innymi to, w jaki sposób zarządzamy swoimi finansami. Przedstawiciele niektórych znaków beztrosko wydają ostatnie oszczędności, inni cierpliwie zbierają każdy grosz. Którym znakom lepiej nie ufać w kwestii finansów?

Tym znakom lepiej nie pożyczać pieniędzy

Bliźnięta słyną z tego, że trudno się u nich doprosić o zwrot pożyczonych środków. Nie pomaga w tym nawet bliska przyjaźń czy więzi krwi - u tego znaku po prostu naturalne jest roztargnienie i sprowadzanie na siebie kłopotów finansowych. Prawdopodobnie szybko zapomni o całej sytuacji, w związku z czym - jeśli już ulegnie się prośbom o pożyczkę - najlepiej jest zapisać jakąś umowę.

Waga przeważnie posiada "zaskórniki" na czarną godzinę, jednak wciąż chciałaby mieć ich więcej. Znana jest jako królowa manipulacji - skutecznie przekona cię, że twoje pieniądze znacznie bardziej są potrzebne jej niż tobie.

Strzelce zajęte są znacznie bardziej ważnymi dla świata sprawami, niż pilnowanie swoich finansów. Przekonane są, że należy im się wszystko - łącznie z twoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi. Niespecjalną wagę przykładają do pożyczek i tego typu wydarzeń - praktycznie pewne jest więc, że o nich zapomną. Warto zaopatrzyć się w coś, co im o tym przypomni.

Wodniki zapewne już dawno zadłużone są u kilku innych osób. Zawsze znajdą dobrą wymówkę na to, by nie oddać ci pożyczonej gotówki. Jeśli będziesz nieustępliwy, prawdopodobnie wyciagną z rękawa swojego asa w postaci płaczu i opowiadania o swoim smutnym losie, oraz obietnic o zmianie swojego zachowania.

Ryby kochają życie w przepychu - nawet, jeśli ich na nie nie stać. W żadnym stopniu im to jednak nie przeszkadza - swoim urokiem i wdziękiem zawsze przyciągną kogoś, kto będzie chętny na sponsorowanie ich życzeń.

Zobacz także: Warszawa: Szpital Południowy jeszcze przez kilka miesięcy nie będzie przyjmował pacjentów. Co jest przyczyną

Może cię zainteresować: Najbardziej tajemniczy znak zodiaku. Jego przedstawiciele są trudni do rozgryzienia i chodzą własnymi ścieżkami

Pisaliśmy również o: Kulinarne kontrowersje rodziny królewskiej. Co najchętniej jedzą monarchowie