Zygmunt Chajzer to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów. W czasie swojej karery prowadził dziesiątki programów; brał również udział w innych przedsięwzięciach. Kilka dni temu media obiegła wstrząsająca informacja o tym, że trafił on do szpitala. Podzielił sie tym w mediach społecznościowych jego syn, Filip. Co stało się Chajzerowi?

Znany prezenter w szpitalu

Za sprawą wpisu Filipa Chajzera cały internet dowiedział się o tym, iż jego ojciec ma pewne problemy ze zdrowiem i konieczna jest pilna operacja.

Filip wspomniał o tym, że Chajzerowie są niezwykle rodzinni - każda wspólna niedziela to dla nich powód do radości, nie mówiąc już o większych rodzinnych imprezach, jak urodziny czy imieniny. Niestety, młodszy prezenter tegoroczne urodziny musiał spędzić w mniejszym gronie - jak poinformował, to właśnie tego dnia jego ojciec miał przejść poważny zabieg. Fani byli zaniepokojeni i tłumnie życzyli Zygmuntowi powrotu do zdrowia.

Wszystko jednak potoczyło się szczęśliwie, co udowodnił sam zainteresowany, wstawiając zdjęcie... ze szpitalnego łóżka. Zadeklarował także, że jak tylko uda mu się opuścić placówkę, zje wszystko co pojawi się na domowym stole, "wraz ze stołem".

fot. Instagram
fot. Instagram

Dokładne powody ciężkiego stanu prezentera nie są znane, dużo da się jednak wywnioskować z wpisu jego syna, który wspomina o badaniach urologicznych, na które wysłał starszego Chajzera.

" Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno. (...) Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek. Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie - wyślijcie ich na badania" - apelował Filip.

Fani trzymają kciuki, że Zygmunt Chajzer bardzo szybko powróci do zdrowia.

Zobacz także: Nowe zasady naliczania opłat w Warszawie. Mieszkańcy miasta zapłacą więcej. Od kiedy przepisy wejdą w życie

Może cię zainteresować: Niezwykle ciężki czas w życiu Anny Dymnej. Stan zdrowia męża aktorki nie przedstawia się najlepiej, ostatnie tygodnie spędził w szpitalu

Pisaliśmy również o: Ksiądz wyjawił, dlaczego proboszczowie nie chcą wprowadzenia terminali płatniczych. Skandaliczne zachowanie