Poważne zmiany w sieci handlowej Lidl

Jak podaje portal "BiznesInfo", rozwijająca się w Polsce sytuacja epidemiologiczna jest coraz poważniejsza, dlatego rząd wprowadza kolejne restrykcje, które mają zapobiec rozprzestrzenianu się koronawirusa. Jednym z nich jest między innymi ponowne wprowadzenie godzin dla seniorów, w których osoby po 60 roku życia będą mogły bezpiecznie robić zakupy bez towarzystwa młodszych grup społecznych. Okazuje się, że sieć handlowa Lidl wychodzi klientom na przeciw, stosując się do dodatkowych zasad. Pracownicy otworzą kasy pierwszeństwa, z których seniorzy będą mogli korzystać nie tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12.

Lidl/screen Wikipedia
Lidl/screen Wikipedia

Lidl wydłużył godziny otwarcia sklepów, a niektóre obiekty są czynne nawet całą dobę. Wprowadzenie kas pierwszeństwa jest kolejnym udogodnienim dla klientów, którzy prowadzą aktywną walkę z koronawirusem. Z uprzywilejowanych kas będą mogli skorzystać seniorzy, ale również wolontariusze, którzy robią zakupy dla osób starszych, przedstawiciele służb medycznych (lekarze, ratownicy i pielęgniarki) czy służb mundurowych (policja, straż miejska, wojsko, strażacy), czyli wszyscy ci, którzy angażują się w niesienie pomocy osobom poszkodowanym przez pandemię.

[img desc=""]70365[/img

To również może Cię zainteresować: DRUGI LOCKDOWN UDERZA W BRANŻĘ GASTRONOMICZNĄ. PRZEWIDUJE SIĘ BARDZO PESYMISTYCZNE SCENARIUSZE

Zobacz także: NIETYPOWE SCENY W "KUCHENNYCH REWOLUCJACH". MAGDA GESSLER ZAGROZIŁA BOHATERCE ODCINKA SĄDEM