Dziennikarka Dominika Gwit właśnie opublikowała bardzo zaskakującą fotografię - kobieta miała na sobie kultowy fartuch z programu MasterChef. Czy to oznacza, że wystąpi w kolejnej edycji programu? Koniecznie sprawdź!

Jak powszechnie wiadomo, Dominika Gwit należy do grona najbardziej rozpoznawalnych osobistości świata show – biznesu w Polsce. Nie ze względu na zawód, lecz… tuszę!

Kobieta słynie ze swoich krągłości i pozytywnej energii – udowadnia, że nawet nosząc duże rozmiary można czuć się pięknie, kobieco i być pewną siebie. Dzięki temu dziennikarka ma ogromną liczbę wspierających ją fanów, lecz także wielu krytyków…

Kobieta w pewnym momencie życia – po zrzuceniu wielu kilogramów – napisała książkę o swojej metamorfozie. Niestety, niedługo po tym nastąpił efekt jojo i w rezultacie Gwit przybrała jeszcze więcej, niż było to na początku.

Z tego względu dziennikarka ma wielu krytyków, którzy zarzucają jej hipokryzję, lecz posiada równie dużo fanów. Mimo to jednak kobieta jest pozytywną osobą i swoją energią zaraża fanów.

Ostatnio opublikowana fotka zaskoczyła niemal wszystkich...

Dominika Gwit wystąpi w MasterChef?

Niedawno dodana na Instagramie fotografia jest mocno zaskakująca - Dominika Gwit ma na sobie popularny fartuch z programu “MasterChef”, jednak wyjaśniła, że to... prezent od znajomych!

Kobieta lubi gotować, zatem znajomi postanowili sprawić jej taką niespodziankę. Nie zapowiada się zatem, aby dziennikarka wystąpiła w kulinarnym show.