Luksusowe domu polskich gwiazd

Jak podaje portal "Plejada", dzisiaj pod lupę weźmiemy wnętrza salonów w domach polskich gwiazd. To pomieszczenie, które bardzo często prezentowane jest przez celebrytów w mediach społecznościowych. Niektóre z nich są bardzo przytulne, inne natomiast chłodne i surowe. Zobaczcie, jak mieszkają znani i lubiani!

Zestawienie zaczniemy od Kasi Tusk. Wystrój jej lokum jest naprawdę imponujący. Aż chciałoby się w nim zamieszkać, bowiem zaprasza swoim ciepłem, jasnością i naturalnym światłem. Oryginalnym elementem wyposażenia jest kolorwy dywan, który kontrastuje z widniejących na ścianach bielą i beżem.

Joanna Przetakiewicz wielokrotnie przyznawała, że uwielbia urządzać wnętrza. W jej domu króluje czerń i biel, które są przełamane eleganckim złotem.

Kasia Cichopek najchętniej pokazuje pięknie zaaranżowany balkon, który wprawia w zachwyt niejednego internautę. Okazuje się, że salon aktorki również jest warty uwagi.

Anna Lewandowska jest osobą, która często pokazuje wnętrza domu, robiąc sobie na tle pomieszczeń zdjęcia, które wstawia następnie do mediów społecznościowych. W lokum trenerki przeważają jasne i stonowane barwy.

U króla TVN-u jest równie pięknie, jednak mniej przytulnie. Surowe wnętrza salonu Kuby Wojewódzkiego pasują do jego osobowości.

Luksosowym wystrojem domu może pochwalić się także Małgorzata Rozenek. Na udostępnianych w sieci zdjęciach widać, że każdy szczegół salonu jest idealnie dopracowany. U Majdanów króluje elegancja!

To również może Cię zainteresować: JAK WYGLĄDAŁA GRAŻYNA SZAPOŁOWSKA W MŁODOŚCI. TO ZDJĘCIE ZWALA Z NÓG

Zobacz także: SZPITAL NARODOWY MA PROBLEMY PO WIZYCIE PREZYDENTA DUDY. O CO CHODZI